Anasayfa / BKT EuroCup / Günün İddaa Kuponu (2) 29.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 29.11.23

Çarşamba programının son kısmında FIBA Şampiyonlar Ligi ve BKT EuroCup sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Derthona Tortona – Tofaş : MS 1 (-5.5) – 1.56 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.77 (intobet)

Tofaş aslında kağıt üstünde Tortona’dan geride kalacak bir kadroya sahip değil kesinlikle, hatta daha geniş bir rotasyonları var. Ancak Winston, Maye, O’Brien, Prewitt gibi beklentilerin yüksek olduğu isimlerden bir türlü istikrarlı katkı gelmiyor. Bu da Homesley, Wiley ve Sakic’in omuzlarındaki yükü arttırıyor. Bu zorlu deplasmanda da bize göre takım olmayı başarmış, çok daha istikrarlı basketbol oynayan ve Tortona karşısında her ne kadar Daum gibi önemli bir silahını kaybetmiş olsa da yine şansımızın olmayacağını düşünüyorum. 

Joventut Badalona – Prometey : ÜST (169.5) – 1.48 (İddaa) & ÜST (169.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir kalite farkı yok bana göre. Bu nedenle de zor bir maç. Diğer yandan iki takımın da üretim ve tempo konusunda birbirlerine benzer performanslar sergilediklerini gördük özellikle son maçlarda. Burada da farklı bir senaryo beklemiyorum. Karşılıklı olarak tempoyu forse edeceklerini, bize yine keyifli, bol skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. Karşılıklı olarak 85 sayıları geçmeleri beni şaşırtmaz. 

Gran Canaria – Buducnost : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.58 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Granca geçen sezonun şampiyonu ve şuanda da yola namağlup devam ediyorlar. Evlerinde olmanın avantajıyla bu maçta da net favori olduklarını söyleyebiliriz. Diğer yandan Buducnost’un deplasmanda zorlanan, savunmada yumuşak kalan bir takım olduğunu biliyoruz. İspanyol ekibinin tempoyu forse edip açık alanda verimli oynayacağını, kazanırken de Brussino ve Slaughter liderliğinde 85 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.51
intobet Oranı: 4.67Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 24.02.24

NBA‘de Cumartesi programının ikinci kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte …