Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 20.03.24

Günün İddaa Kuponu 20.03.24

NBA programında Çarşamba gününün ilk saatlerinde oynanacak karşılaşmaya istinaden en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Orlando Magic – Charlotte Hornets : MS 1 (-10.5) – 1.45 (İddaa) & MS 1 (-10.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında gerek kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında gerekse puan tablosundaki yerleri açısından net bir siklet farkı var. Orlando’nun sezonun artık bu kritik döneminde evinde Hornets gibi zayıf bir rakip karşısında hata yapmayacağını, Suggs, F.Wagner, Banchero gibi silahlarla üstünlük kuracağını düşünüyourm. Son maçlarda direnci iyice düşen Hornets’ın rakibe fazla dayanamayacağını ve kaybederken handikapı koruyamayacağını öngörüyorum. 

Brooklyn Nets – New Orleans Pelicans : MS 2 (-5.5) – 1.43 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var diyebiliriz. Nets konferansının vasat ekiplerinden birisi ve play-in şansları bile azalmış durumda. Pelicans ise Batı’nın iddialı play-off takımlarından birisi ki son dönemde formdalar, içerde-dışarıda farketmeksizin rakiplerini üst üste yenmeyi bildiler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen vasat ekipleri karşısında hata yapmayacaklarını, McCollum, Ingram, Williamson, Valanciunas gibi kaliteli silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

San Antonio Spurs – Dallas Mavericks : MS 2 (-6.5) – 1.46 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Çünkü Dallas’ın elinde Irving ve Doncic gibi iki süper yıldız var! Son dönemde de onların liderliğinde iyi basketbol oynuyorlar ve play-off’u ne kadar istediklerini gösterdiler. Her ne kadar deplasmanda da olsalar karşılarındaki rakip ligin zayıf halkalarından birisi. Bu nedenle de tecrübe ve kalite farkını ortaya koymakta zorlanmayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.03
intobet Oranı: 4.33Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Sacramento Kings – Golden State Warriors İddaa Tahmini 17.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Sacramento Kings Çarşamba günü saat 05:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. …