Güncel
Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 21.03.24

Günün İddaa Kuponu 21.03.24

NBA programında Perşembe sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Golden State Warriors – Memphis Grizzlies : MS 1 (-9.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla. Warriors her ne kadar son maçlarda sıkıntı yaşıyor olsa da Curry, Wiggins, Thompson gibi silahlarla fark yaratabilecek bir ekip. Takımın as kadrosunun neredeyse yüzde 75-80’i sakat olan Grizzlies’ın bu deplasmanda rakibi karşısında fazla dayanamayacağını, kaybederken handikapı da koruyamayacağını yani çift haneli farklarla sahadan mağlup ayrılacağını tahmin ediyorum. 

Phoenix Suns – Philadelphia 76ers : MS 1 (-7.5) – 1.52 (iddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.71 (intobet)

İki takım arasında net bir siklet farkı var. Çünkü Sixers’da Embiid yok… Suns cephesinde ise Booker, Durant, Beal’den oluşan Büyük Üçlü artı Allen ve Nurkic sağlıklı bir şekilde sahada olacaklar. Bunlara ek olarak ev sahibi avantajına da sahipler. Sixers gibi kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, handikapı da geçerek rahat bir galibiyet alacaklarını ve bu sayede de play-off yarışındaki iddialarını sürdüreceklerini düşünüyorum. 

Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers : MS 2 (-10.5) – 1.46 (iddaa) & MS 2 (-10.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını anlatmaya gerek yok. Clippers her alanda rakibinden üstün bir takım. Son maçlarda kötü sonuçlar alıyor olmaları pek bir şey ifade etmiyor açıkçası. Çünkü ellerinde Leonard, George, Harden’dan oluşan bir Büyük Üçlü var ve bu isimler sağlıklı olduğunda ligde birkaç takım hariç diğer tamamına karşı favori olarak maça başladıklarını söyleyebiliriz. Portland deplasmanında da zorlanmadan çift haneli farkları göreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.28
intobet Oranı: 4.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Utah Jazz İddaa Tahmini 13.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Cumartesi günü saat 05:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …