Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 21.05.21

Günün İddaa Kuponu 21.05.21

Cuma programında ING Basketbol Süper Ligi , İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Anadolu Efes- Beşiktaş Icrypex : EvSahibi ÜST (90.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (91.5) – 1.80 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkını, daha da önemlisi tecrübe farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. İlk maçta da zaten Efes bu durumu net olarak sahaya yansıttı. Final Four öncesi önemli bir hazırlık dönemi olarak gördükleri için bu maçı da ciddiye alacaklarını düşünüyorum. Özellikle hücum performanslarından ödün vermeyeceklerdir ki Beşiktaş’ın savunmada onlara çözüm bulamadığını yumuşak kaldığını da gördük zaten. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum ve Efes’in kazanırken yine 90 baremini aşmasını bekliyorum. Alternatif olarak da Efes’in handikaplı galibiyetlerini düşününebilirsiniz.

FC Bayern Munich – Crailsheim Merlins : MS 1 (-7.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.75 (Bets10)

Bayern, Euroleague play-off serisinde Milano’ya çok iyi direnmesine rağmen elenince moraller bozulmuştu ama sonrasında Almanya Kupası’nı Alba’yı yenerek kaldırınca moraller düzeldi, tekrar özgüvenlerini elde ettiler ve zaten ilk maçta da tam 20 sayı farkla galibiyete ulaşarak Merlins’in direncini daha serinin başında kırmış oldular. Şimdi bir kez daha evlerinde oynayacaklar ve seri Crailsheim’a taşınmadan önce bir kez daha farklı kazanarak rakibin umutlarını tamamen yıkacaklarını tahmin ediyorum. 

Ludwigsburg – Brose Bamberg : MS 1 (-6.5) – 1.40 (İddaa) & MS 1 (-7.5) – 1.72 (Bets10)

Ludwigsburg normal sezon boyunca sergilediği istikrarlı ve disiplinli basketbolu play-off ilk maçına da taşıdı. Hatta savumayı daha da sertleştirdiklerini söylemek yanlış olmaz. Bamberg’in ana silahlarının hepsini susturdular ve rol oyuncuları ile de Bamberg 70 sayıları daha göremedi. İlk maçta elde ettikleri bu psikolojik üstünlüğü, verimli ve istikrarlı hücum performansları ile 2. maçta da birleştireceklerini ve bir kez daha çift haneli farklarla kazanarak serinin Bamberg ayağına 2-0 önde gideceklerini düşünüyorum. 

Estudiantes – San Pablo Burgos : MS 2 (-5.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-6.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasındaki kadro kalitesini tartışmaya gerek bile yok. Burgos son 2 sezonn BCL şampiyonu ve 3 gün önce Bilbao deplasmanında aldıkları soğuk duşun tekrarlanmaması adına bu maçta ekstra konsantre olacaklarını tahmin ediyorum. Estudiantes’in takımdaki covid vakaları artık Roberson, Barea ve Gentile gibi isimlerden yoksun olmasıyla bearber güçlü rakibi karşısında fazla direnebileceğini düşünmüyorum. Burgos’un Benite ve Rivero gibi formda isimler liderliğinde kazanırken düşük handikapı da aşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.26
Bets10 Oranı: 9.32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 14.06.21

Pazartesi programında sadece Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde maçlar oynanacak ve ben de sizler …