Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu 21.05.24

Günün İddaa Kuponu 21.05.24

Salı programında Fransa Betclic ELITE Pro A, İspanya Liga Enesa, İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim,işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Paris Basketball – Cholet : EvSahibi ÜST (87.5) – 1.52 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.76 (intobet)

Seri başlamadan önce Paris net olarak favoriydi. Evet ilk maçta hem de evlerinde bir iş kazası yaşadılar ama ikinci maçı deplasmanda 90 sayı üretip kazanarak aslında istedikleri zaman bu seriyi bitirebileceklerini gösterdiler. Şimdi final maçına evlerinde çıkma avantajına sahipler ve bu sefer ilk maçta olduğu gibi taraftarlarını üzmeyeceklerini, Shorts, Hifi, Ward gibi silahların liderliğinde kazanırken yine 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Manresa – Unicaja Malaga : ÜST (165.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını sezon boyunca zaten görmüştük. Bu serideki ilk maçta da Malaga gerekeni yapmış, hücumda her zaman olduğu gibi istediği tempoda, yüksek verimlilikle oynayarak 87 sayı üretip kazanmayı bilmişti. Şimdi deplasmanda olacaklar ama yine Carter, Perry, Kalinoski, Ejim gibi silahlarla üretimde sorun yaşamayacaklarını, bu kez Manresa’nın da Robinson’un yanında Badio ve Taylor’u da devreye sokarak daha fazla üreterek karşılık vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Virtus Bologna – Derthona Tortona : MS 1 & ÜST (162.5) – 1.83 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (162.5) – 2.23 (intobet)

İki takım arasında elbette kağıt üstünde net bir siklet farkı var. Bologna hem kalite hem de tecrübe seviyesi anlamında rakibinden bir değil, birkaç seviye yukarıda olan bir ekip. Serinin ilk 4 maçında olduğu gibi bu maçta da takımların etkili hücum performansları ile birbirlerini zorlayacaklarını, Bologna’nın Mickey, Shengelia, Belinelli gibi tecrübeli yıldızlarının liderliğinde kazanıp yarı final biletini kaparken bize tempolu ve bol skorlu bir mücadele seyrettireceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: 4.06
intobet Oranı: 6.48Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Olimpia Milano – Virtus Bologna İddaa Tahmini 11.06.24

İtalya Lega Basket Serie A fianl serisi 3. maçında Olimpia Milano Salı günü saat 21:30’da …