Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Günün İddaa Kuponu 24.03.21

Günün İddaa Kuponu 24.03.21

Çarşamba programında FIBA Şampiyonlar Ligi ve Fransa Jeep Elite Pro A sahnesinde oynanacak olan karşılaşmalar arasından en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

VEF Riga – San Pablo Burgos : MS 2 – 1.75 (İddaa) & MS 2 – 1.98 (Bets10)

Evet Riga için tamam mı devam mı maçı ve Burgos da Benite, Horton, Kravic gibi önemli silahlarından yoksun olarak bu deplasmana geliyor ama sonuçta Burgos bu turnuvanın son şampiyonu ve halen ellerinde Rivero, McFadden, Renfroe gibi çok kaliteli, tecrübeli silahlar var. İlk maçta rakibi hafife almanın cezasından son topta kurtulmuşlardı, bu kez aynı hatayı yapmayacaklarını ve grup liderliği yolunda önemli bir viraja girmişken eksiklerine rağmen kendi sikletlerinde olmayan Riga karşısında galibiyete ulaşabileceklerini tahmin ediyorum.

Tofaş – Brindisi : MS 1 – 1.40 (İddaa) & MS 1 – 1.68 (Bets10)

İki takım arasında fark olmadığını, denk güçler olduklarını geçen hafta İtalya’daki maçta da görmüştük. Bu maçta da çekişmeli bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Ancak Fethiye karşısında formda ve moralli bir görüntü veren temsilcimizin kazanmak zorunda olduğu bir maç olması ile beraber agresif oynayacağını, rakibin ise 2 galibiyet aldığı için nispeten rahat olmasının dirençlerinin kırılmasına neden olabileceğini tahmin ediyorum. Phillip, Zubcic, Purcell üçlüsünü bu kez aynı anda devreye sokmasını beklediğim Tofaş’ın zorlansa da 40 dakika sonunda kazanarak havlu atmayacağını düşünüyorum. 

Bourg – Gravelines : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.75 (Bets10)

Bourg özellikle kendi sahasında tempoyu yükselten bir takım ve ellerinde Courby, Scrubb ve Miller-McIntyre gibi tempoyu seven kısalar var. Skor potansiyelleri de yüksek. Gravelines da tempo yükseldiğinde daha etkili olan bir takım ve onlar da tempo konusunda Bourg’a uyum sağlayacaktır ki savunma konusunda da bu tarz takımlara karşı zorlandıklarını yumuşak kalabildiklerini biliyoruz. Evlerinde oynamanın da avantajıyla agresif bir hücum performansı sergilemelerini, 90 sayıları zorlayarak kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.68
Bets10 Oranı: 5.82Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 14.04.21

Çarşamba programının ilk bölümünde VTB Ligi, Litvanya Ligi, Adriyatik Ligi ve İtalya Lega Basket Serie …