Güncel
Anasayfa / 2021 FIBA AfroBasket / Günün İddaa Kuponu 24.08.21

Günün İddaa Kuponu 24.08.21

2021 FIBA Afrika Şampiyonası‘nda Salı programında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Orta Afrika Cumhuriyeti – Mısır : ALT (151.5) – 1.51 (İddaa) & ALT (149.5) – 1.82 (Bets10)

Her ne kadar Mısır, turnuvanın güçlü takımlarından biri olarak, favoriler arasında gösterilse de karşılarındaki Orta Afrika da kesinlikle kolay lokma değil. Dolayısıyla maçın galibini tahmin etmek, handikap riskine girmek bana mantıklı gelmiyor. Bunun yerine iki takımın da hücumdaki sınırlı potansiyellerini ve düşük tempoda oynamalarını artı Orta Afrika’nın savunmadaki sert oyununu düşünerek tercihimi düşük skordan yana kullanacağım, karşılıklı olarak 75 bareminin altında kalmalarını bekliyorum. 

Ruanda – Kongo : MS 2 (-10.5) – 1.39 (İddaa) & MS 2 (-12.5) – 1.79 (Bets10)

Evet Ruanda ev sahibi avantajına sahip ama ellerindeki kadronun ve oynadıkları basketbol seviyesinin kıtada vasat kaldığını elemele maçlarında görmüştük. Kongo ise Sakho liderliğinde turnuvanın can yakabilecek, orta şekerli takımlarından biri. İlk maçta da kalite ve tecrübe farklarını sahaya yansıtacaklarını, kazanırken de çift haneli farklara ulaşabilecek şekilde rahat bir performans sergileyeceklerini tahmin ediyorum. 

Angola – Yeşilburun : MS 1 – 1.55 (İddaa) & MS 1 – 1.69 (Bets10)

Angola turnuvanın güçlü ve tecrübeli takımlarından biri. İki tecrübeli isim Morais ve Mingas’ın ilk maçtan farklarını ortaya koyacaklarını düşünüyorum. Evet Yeşilburun onlara Almeida liderliğinde zaman zaman direnip sorun yaratabilir maç içerisinde ama birlikte oynama ve tecrübe gibi faktörlerin bu tarz turnuvalarda çok önemli olduğunu biliyoruz ki Angola da bu alanlarda rakibinden bir değil bir kaç adım önde, ilk maçta hata yapmayıp kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.25
Bets10 Oranı: 5.51Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 26.09.21

Pazar programının akşam seansında oynanacak Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya …