Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 25.03.24

Günün İddaa Kuponu 25.03.24

NBA programında Pazartesi programında yer alan maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Milwaukee Bucks – Oklahoma City Thunder : ÜST (230.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (230.5) – 1.67 (intobet)

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz. İki takımın da hedefi kendi konferanslarında zirve yarışından kopmamak olacak. Bu yolda da kritik ve zor bir maça çıkacaklar. İki takımın da temposu yüksek, hücum performansları da üst seviyede. Bir tarafta Lillard ile Giannis diğer tarafta Gilgeous-Alexander ile Holmgren gibi silahlar varken üretimde sorun yaşamayacaklarını, karşılıklı olarak da 115 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors : ÜST (217.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (217.5) – 1.63 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik var diyebiliriz. Evet Warriors her ne kadar son dönemde beklentilerin altında bir performans sergiliyor olsa da ellerinde Curry, Wiggins, Thompson, Kuminga gibi değerli silahlar var. Wolves’un da Edwards ve Conley liderliğinde onlara atarak karşılık vermesini bekliyorum. Çekişmeli geçmesini umduğum maçta öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Los Angeles Lakers – Indiana Pacers : MS 1 – 1.47 (İddaa) & MS 1 – 1.72 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde hem tecrübe hem de kalite farkı var. Lakers’ın elinde sadece Lebron ve Davis gibi iki süper yıldız yok aynı zamanda Reaves, Russell, Hachimura gibi çok değerli tamamlayıcı parçalar da var. Sezonun bu kritik döneminde özellikle tecrübe faktörünün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Play-off yarışından kopmamak adına evlerindeki bu maça yüksek motivasyonla çıkarak kazanmalarını bekliyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: 3.22
intobet Oranı: 4.68Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …