Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu 25.05.24

Günün İddaa Kuponu 25.05.24

Cumartesi programında Fransa Betclic ELITE Pro A ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Paris Basketball – LDLC Asvel Villeurbanne : MS 1 & ÜST (163.5)- 2.12 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (163.5)- 2.65 (intobet)

Evet Asvel bir Euroleague takımı ve kağıt üstünde daha iyi bir kadrosu var. Ancak Paris de EuroCup şampiyonu ve ellerindeki kadrodan en yüksek verimi alabiliyorlar koç Iisalo sayesinde. Özellikle evlerinde tempoyu ne kadar iyi dikte edip, hücumda ne kadar verimli olduklarını sezon boyu olduğu gibi serinin ilk maçında da tekrar göstermiş oldular. Bu maçın da onların istediği gibi yüksek tempoda geçeceğin, bol skor izleyeceğimizi ve yine kazanarak evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

AS Monaco – Bourg : MS 1 (-6.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-6.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasındaki siklet farkını zaten biliyorduk seri başlamadan önce de. Ama ilk maçta Monaco bu durumu bize de rakibi Bourg’a da tekrar hatırlatmış oldu. Yıldız guardları James’i dinlendirmiş olmalarına rağmen yine 85 sayı buldular ve Bourg’a savunmada kolay geçit vermeyerek, onlaarı sadece 72 sayıda tutarak net bir galibiyete imza attılar. Bu maçta da James oynasa da yine dinlendirilse de farklı bir senaryo olacağını düşünmüyorum. 

Olimpia Milano – Brescia : MS 1 (-5.5) – 1.47 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasındaki farkları detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Milano her alanda rakibinden, aslına bakarsanız Bologna hariç Serie A’daki her takımdan birkaç kademe üstün bir takım. Trento karşısında 1-0 geriye düştükten sonra 3-1 ile kazanarak da gereken mesajları vermişlerdi. Bu kez aynı hataya düşmeyeceklerini Napier ve Mirotic liderliğinde evlerinde kazanarak seriye başlayacaklarını, işi sağlama alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 4.49
intobet Oranı: 7.39Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Olimpia Milano – Virtus Bologna İddaa Tahmini 11.06.24

İtalya Lega Basket Serie A fianl serisi 3. maçında Olimpia Milano Salı günü saat 21:30’da …