Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 28.06.20

Günün İddaa Kuponu 28.06.20

Pazar programında İspanya Liga Endesa yarı final maçları ve Almanya easyCredit BBL final serisi son maçı yer alıyor. Ben de sizler için bu maçlar arasından en güvendiğim tahminleri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ludwigsburg – Alba Berlin : Deplasman ÜST (88.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ÜST (91.5) – 2.04 (Bets10)

İki takım arasındaki kalite farkı ilk maçta net olarak ortaya çıkmıştı. Alba, Euroleague için kurulmuş bir kadro ve kalitelerini turnuva boyunca sahaya yansıttılar. Koç Reneses elindeki geniş rotasyonu çok iyi değerlendirdi. Bu maçta savunmada vidaları biraz daha gevşeteceklerini, Ludwigsburg’un da onları yakalayabilmek için tempoyu arttıracağını düşünüyorum. Bu senaryoda da Alba’nın formda kısaları ile 90 sayıları bulmasını bekliyorum.

Barcelona – San Pablo Burgos : MS 1 & ÜST (169.5) – 1.85 (İddaa) & MS 1 & ÜST (172.5) – 2.40 (Bets10)

Elbette Barça kadro kalitesi ve rotasyon derinliği anlamında Burgos’dan bir kaç adım önde. Ancak Burgos’un da Real Madrid’i yendiğini ve ev sahibi Valencia’yı ne kadar zorladığını unutmayalım. Bunu yaparken de öne çıkan özellikleri yüksek tempo ve hücumdaki verimli oyunlarıydı. Barça da Hanga, Higgins, Kuric gibi skorer kısalar ve pota altında da Mirotic-Davies ikilisi ile bu tempoya aynı şekilde karşılık verip, yüksek skorlara çıkabilecek bir takım. Dolayısıyla bizleri yüksek skorlu bir maçın beklediğini ve Barça’nın kazanarak adını finale yazdıracağını düşünüyorum.

Valencia – Kirolbet Baskonia : MS 1 – 1.45 (İddaa) & MS 1 – 1.65 (Bets10)

Yarasalar kendi sahalarında oynamanın avantajı ile çok özgüvenli ve rahat bir performans sergiliyorlar. İçerden Tobey ve dışarıdan Loyd ile hücumda ritm bulmuş durumdalar. Real Madrid karşısında da iyi oynayarak kaybetmişlerdi zaten. Baskonia gibi grup maçlarında zaman zaman zorlanan ve kazandığı maçları bile ucu ucuna sonuçlandırabilen, dengesiz bir takım karşısında hata yapmayacaklarını, adlarını finale yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 4,02
Bets10 Oranı: 8.08Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 20.09.20 (2)

Pazar programında hem Polonya Ligi maçları hem de İspanya Liga Endesa‘da sezonun açılış maçları yer …