Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (3) 04.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 04.11.23

Cumartesi programının ikinci kısmında İspanya Liga Endesa ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Unicaja Malaga – Obdaroiro : MS 1 (-9.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.58 (intobet)

Malaga son dönemin istim üstündeki takımlarından birisi. Sadece Endesa’da değil, BCL’de de üst üste galibiyetler elde etmeye devam ediyorlar. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisini çift haneli farklarla rahat kazanırken diğerini de 9 sayı farkla kazandıklarını belirtelim. Bu maçta da deplasmanlarda zorlanan ve kendi sikletlerinde olmayan Obradoiro karşısında hata yapmayacaklarını, Djedovic, Carter, Kalinoski, Taylor, Perry gibi etkili kısalar liderliğinde bir kez daha çift haneli farklarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Zaragoza – Bilbao : MS 1 (-2.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.66 (intobet)

İki takım arasında bana göre kağıt üstünde farklar var. Zaragoza, daha iyi ve kaliteli bir kadroya sahip. Evet adaptasyon konusunda biraz sorun yaşadılar sezon başında ama son dönemde ritmlerini bulduklarını düşünüyorum. Bilbao dişli bir rakip ve deplasmanda da olsa onları zorlayabilir. Fakat 40 dakika sonunda Zaragoza’nın evinde hata yapmayacağını, Mark Smith, Yusta, Okafor üçlüsünün liderliğinde düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

Crailsheim Merlins – Oldenburg : Deplasman ÜST (87.5) – 1.56 (İddaa) & Deplasman ÜST (87.5) – 1.75 (intobet)

Bir tarafta ligin zayıf halkalarından birisi olan, maç başına potasında 97 sayı gören Merlins, diğer tarafta ligin iddialı takımlarından biri olan ve son 2 maçında rakip potalara 94 ile 92 sayı göndermiş bir Oldenburg var. Dolayısıyla deplasmanda da olsalar rakibin zayıf savunması karşısında yine üretimde sorun yaşamayacaklarını, Russell, Williams, Manning liderliğinde 90 sayıları bile görebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.13
intobet Oranı: 4.59Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.07.24

2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvaları kapsamında Perşembe günü oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin …