Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (3) 05.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 05.11.23

Pazar programının akşam seansında İspanya Liga Endesa ve İtalya Lega Basket Serie A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tercihleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Baskonia – Gran Canaria : MS 1 (-4.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-4.5) – 1.70 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde elbette farklar var, sonuçta Baskonia bir Euroleague takımı. Şuana kadar istedikleri sonuçları alamasalar da bu daha kaliteli bir kadroya sahip olduklarını değiştirmez ki Granca da son dönemde, özellikle deplasmanlarda zorlanan bir takım. Koç Ivanovic ile ilk maçını burada Partizan gibi önemli bir rakibe karşı kazanan, özgüven depolarını doldurmuş Baskonia’nın evinde çıkışı sürdürüp bu maçı da düşük skorlarla da olsa kazanmasını bekliyorum. 

Breogan – FC Barcelona : MS 2 (-7.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.64 (intobet)

Elbette Barça her alanda rakibinin birkaç kademe üzerinde bir takım. Ancak son maçta deplasmanda Valencia’ya kaybetmişlerdi. Dolayısıyla burada zayıf diyebileceğimiz bir rakip olan Breogan karşısında artık bir sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Ritmini bulmaya başlayan Parker, milli uzun Willy ve tecrübeli uzun Vesely liderliğinde çember altında net bir üstünlük kurarak, handikapı da geçerek kazanacakalrını tahmin ediyorum. 

Derthona Tortona – Brescia : MS 1 – 1.44 (İddaa) & MS 1 – 1.69 (intobet)

Ligin iki denk play-off takımının karşılaşmasını izleyeceğiz. Kağıt üstünde bu denklik olsa da sahada oynanan basketbol anlamında Tortona’nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Tabi evlerinde oynayacak olmanın da avantajına sahipler. Haftaiçi Tofaş’ı deplasmanda yenerek buraya yüksek moral ve motivasyonla geliyorlar. Taraftar desteğini de arkalarına alarak Weems ve Daum liderliğinde haftayı galibiyetle kapatabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.05
intobet Oranı: 4.71Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 05.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta programı Salı günü oynanacak maçlarla başlıyor. Ben de bu maçlara …