Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (3) 10.02.24

Günün İddaa Kuponu (3) 10.02.24

Cumartesi programının son kısmında İtalya Lega Basket Serie A, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Derthona Tortona – Sassari : MS 1 (-5.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi ya da puan tablosundaki yerleri açısından bir denklik olabilir ama konu sahada oynanan basketbol seviyesine ve form grafiğine gelince Tortona bir adım önde. Ayrıca iç saha, dış saha performansı açısından da avantajları var bu maçta. Sassari gibi deplasmanlarda varlık gösteremeyen bir rakip karşısında ateşli taraftarlarının desteğiyle handikapı da geçerek hanelerine bir galibiyet daha yazdırabileceklerini düşünüyorum. 

Telekom Bonn – Ratiopharm Ulm : MS 1 (-1.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.65 (intobet)

Bir tarafta geçen sezonun BCL şampiyonu diğer tarafta ise BBL şampiyonu var! Elbette özellikle Bonn geçen sezondan farklı bir kadro ve koç ile mücadele ediyor ama bu sezon da hedefleri aynı ve o yolda da gayet başarılı sonuçlar alıyorlar şuana kadar. Ulm her ne kadar Bourg karşısında sürpriz bir deplasman galibiyeti almış olsa da genel anlamda evden uzakta pek güvenilir bir takım değil. Bu maçta da formda Bonn’un galibiyetinden yana tercihimi kullanacağım. 

Andorra – Girona : ÜST (163.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.62 (intobet)

Ligin özellikle alt sıralarını yakından ilgilendiren mücadelede iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz. Andorra ev sahibi avantajıyla bir adım önde olsa da bana göre kimin kazanacağını kestirmek kolay değil bu maçta. Diğer yandan iki takımın da son haftalarda tempoyu forse ederek hücumda verimli oynadıklarını, savunmalarının ise vasat olduğunu belirtelim. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, zorlanmadan karşılıklı olarak 80 baremini geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.11
intobet Oranı: 4.41Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 16.02.24

Cuma programında Fransa Liderler Kupası, ING Türkiye Kupası, İspanya Kupası sahnelerinde oynanacak maçlara dair en …