Anasayfa / BKT EuroCup / Günün İddaa Kuponu (3) 15.11.23

Günün İddaa Kuponu (3) 15.11.23

Çarşamba programının ilk kısmında FIBA Europe Cup ve BKT EuroCup sahnelerinde oynananacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Bahçeşehir Koleji – Sabah Bakü : MS 1 (-14.5) – 1.66 (İddaa) & MS 1 (-14.5) – 1.80 (intobet)

İki takım 25 Ekim’de Azerbaycan’da karşılaşmıştı ve kazanan taraf 65-83’lük skorla temsilcimiz olmuştu. İstanbul’da üst üste 3 maçını kaybeden Bahçeşehir’in artık bir reaksiyon göstereceğini ve zayıf rakibine karşı bir patlama yaparak ilk maçta olduğu gibi çift haneli farklarla net bir galibiyet elde edeceklerini düşünüyorum. Handikap biraz yüksek görünse de iki takım arasındaki siklet farkını karşılıyor bana göre. 

Beşiktaş Emlakjet – London Lions : MS 1 & ÜST (161.5) – 2.25 (İddaa) ; MS 1 & ÜST (161.5) – 2.65 (intobet)

Akatlar bu maçta kapalı gişe olacak ve Beşiktaş oynadığı kaliteli ve istikrarlı basketbolla nihayet taraftarının da ilgisini çekmiş durumda. Son maçlarda artan hücum etkinliğinin ve temponun bu maçta da devam edeceğini düşünüyorum ki Lions da bu tarz basketbol oynayan, tempoya çanak tutan bir ekip. Bir tarafta Mathews, Mitchell, Needham, Yiğit, diğer tarafta yolu ülkemizden geçmiş olan Phillip, M.Morgan, C.Morgan, Olaseni artı Grantham gibi silahlar varken bu maçta bizi yüksek skorların beklediğini, temsilcimizin de ev sahibi avantajı ile beraber kazanacağını düşünüyorum. 

Cedevita Olimpija – Hamburg Towers : ÜST (170.5) – 1.49 (İddaa) & ÜST (170.5) – 1.62 (intobet)

Grubun alt sıralarında yer alan iki takımın kapışması olacak ve bu maçtan sonra artık grupta sadece 1 takım galibiyetsiz olarak kalacak! İki takımın da tempoyu sevdiğini ve savunmalarının çok yumuşak olduğunu biliyoruz. Bu maçta da birbirlerinin savunma zaaflarını açık alanda rahatlıkla cezalandıracaklarını tahmin ediyorum. Bir tarafta Prepelic, Stewart, Blazic, diğer tarafta Meisner, King, Durham, gibi silahlar varken karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz!

İddaa Oranı: 5.57
intobet Oranı: 7.73Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 03.12.23

NBA programında Pazar gününün ikinci kısmında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …