Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 30.01.24

Günün İddaa Kuponu 30.01.24

NBA programında Salı sabaha karşı oynanacak maçların ilk bölümüne dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtimi, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Charlotte Hornets – New York Knicks : MS 2 (-7.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (-7.5) – 1.67 (intobet)

Her ne kadar Knicks’de Randle gibi önemli bir eksik olsa da Anunoby, Brunson, DiVincenzo, Hart liderliğindeki diğer değerli silahlarla Hornets gibi formsuz ve zayıf rakip karşısında sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Hornets’ın Hayward, Lowry, Williams’dan yoksunken Ball oynasa da oynamasa da direnemeyeceğini, kaybederken handikapta kalamayacağını öngörüyorum. 

Boston Celtics – New Orleans Pelicans : ÜST (233.5) – 1.46 (İddaa) & ÜST (233.5) – 1.65 (intobet)

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar var. Evet Boston’da Porzings ve Horford’un durumları belirsiz ama Tatum, Holiday, White, Brown liderliğinde evlerinde üretim anlamında sorun yaşamayacaklarını, Clippers maçındaki kötü sonucu taraftarlarına unutturmak isteyeceklerini düşünüyorum. Pelicans da Williamson, Ingram, McCollum gibi silahlarla onlara yüksek tempoda atarak karşılık verecek potansiyele sahip. Dolayısıyla öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Brooklyn Nets – Utah Jazz : ÜST (233.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (233.5) – 1.67 (intobet)

Bir tarafta Doğu’nun diğer tarafta Batı’nın play-in yarışına girmeye çalışan iki denk ekibinin kapışmasını izleyeceğiz. Açıkçası kimin kazanacağını tespit etmek bence zor, taraf ya da handikap bahisleri açısından riskli bir karşılaşma. Bunun yanında Jazz’ın son maçlarda evden uzakta da olsa tempoyu nasıl forse ettiğini, hücumda ne kadar verimli oynadığını biliyoruz. Nets de son maçlarda yaşadığı üretim sorununu rakibin bu temposuna ayak uydurarak çözebilir. Bir tarafta Dinwiddie, Thomas, Bridges, diğer tarafta Sexton, Markkanen, Clarkson gibi etkili silahlar varken öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.24
intobet Oranı: 4.60Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Chicago Bulls – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 02.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Cumartesi günü saat 06:00’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem …