Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu 31.05.24

Günün İddaa Kuponu 31.05.24

Cuma programında Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi, Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Anadolu Efes – Pınar Karşıyaka : EvSahibi ÜST (92.5) – 1.57 (İddaa) & EvSahibi ÜST (92.5) – 1.80 (intobet)

Karşıyaka’nın 4 yabancı ile oynamaya devam etmesi, iki Brown’un yüzde yüzde sağlıklı olmamaları onlar adına önemli dezavantajlardan birisi elbette. Efes’in ilk maçta da gördüğümüz gibi net olarak bir kalite üstünlüğü var. Kendi sahalarında tempoyu istedikleri gibi dikte ediyıorlar ve açık sahada sadece yabancı yıldızları ile değil, yerli oyuncuları ile de fark yaratıyorlar. Bu maçta da Karşıyaka’nın onlara savunmada zorluk çıkarabileceğini düşünmüyorum. 

FC Bayern Munich – Wurzburg : MS 1 (-12.5) – 1.44 (İddaa) & MS 1 (-12.5) – 1.57 (intobet)

Koç Laso yönetimindeki Bayern’in elinde Ibaka, Edwards, Bolmaro, Francisco, Lucic, Bonga, Obst gibi değerli parçalar var. BBL seviyesinin bir değil, birkaç gömlek üstünde olduklarını söyleyebiliriz. Bunu buradaki ilk maçta da Wurzburg’a net olarak göstermişlerdi zaten. Taraftarlarının karşısında yine hata yapmayacaklarını, rakibi umutlandırmadan çift haneli farklarla bir galibiyet daha alacaklarını tahmin ediyorum. 

Real Madrid – FC Barcelona : MS 1 & ÜST (167.5) – 2.15 (İddaa) & MS 1 & ÜST (167.5) – 2.40 (intobet)

İki takım arasında tecrübe, kalite ve koç farkı olduğunu ilk maçta bir kez daha görmüş olduk. Real, Euroleague finalinde yaşadığı farklı yenilginin acısını Barça’dan çıkardı adeta. Takımın ana parçaları Campazzo ile Tavares, adeta Barça savunmasının içinden geçtiler. Toplamda buldukları 38 sayı ile galibiyeti getirdiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Yine Real’in dikte ettiği üzere yüksek tempoda bir mücadele izleyeceğimizi ve yine yüksek skorlarla kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 4.86
intobet Oranı: 6.78Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …