Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 30.10.22

Günün İddaa Kuponu (BSL) 30.10.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 5. hafta programı Pazar maçları ile devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Aliağa Petkim Spor – Frutti Extra Bursaspor : MS 2 (-4.5) – 1.64 (intobet)

Petkim elbette evinde direnip pes etmek istemeyecektir. Ancak Chery’nin takıma yeni katılmış olması ve sadece 1-2 antrenman yapması onları zorlayacaktır ki İsmail Cem’in de sakatlığı devam ediyor. Daçka karşısında çok ekstra şut atarak kazanmışlardı, bu performansı tekrarlamaları zor olacaktır ki karşılarında da çok daha derli toplu ve disiplinli savunma yapan, sert ve tam kadro bir Bursaspor olacak. Auguste’un dönmesiyle beraber Bursaspor’un Prometey deplasmanında gelen iş kazasını unutturacağını düşünüyorum ki Thornwell de kısa rotasyonunu rahatlatacaktır ve düşük handikapı geçerek kazanacaklarını söyleyebiliriz. 

Darüşşafaka – Galatasaray NEF : MS 2 – 1.72 (intobet)

Her ne kadar sahada oynanan basketbol anlamında son haftalarda ciddi farklar yokmuş gibi görünse de Galatasaray’ın kağıt üstünde çok daha bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum. Üst üste Beşiktaş ve Hapoel Holon kayıplarından sonra bu maçta denk rakipleri karşısında bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum. Play-off sıralaması adına önem taşıyacak bu maç için elbette ev sahibi konumundaki Daçka’nın da motivasyonu yüksek olacaktır, bu nedenle de handikap riskine girmeden Galatasaray galibiyetini tercih edeceğim. 

Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji : EvSahibi ÜST (88.5) – 1.72 (intobet)

İki takım arasındaki kalite ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok sanırım. Efes her iki kulvarda da en güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. BSL’de de Bursaspor karşısında geçen hafta yaşadıkları iş kazasında bile 86 sayı ürettiklerini görmüştük. Bu maçta da Micic, Clyburn, Bryant üçlüsü ile Bahçeşehir’in özellikle deplasmanlarda iyice düşen savunması karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, kazanmalarını beklediğim maçta 85 baremini rahat geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: 4.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Onvo Büyükçekmece – Anadolu Efes İddaa Tahmini 06.12.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 6. hafta erteleme mücadelesinde Onvo Büyükçekmece Salı günü saat 20:00’da …