Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (BSL) 31.10.21

Günün İddaa Kuponu (BSL) 31.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 6. hafta kapanış programı Pazar günü oynanacak maçlarla devam ediyor. Ben de sizler için bu maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Fenerbahçe Beko – Gaziantep : ALT (154.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (150.5) – 1.69 (Bets10)

Fenerbahçe elbette kendi sahasında açık ara favori bu maçta. Ama çift maç haftasının geliyor olmalarıyla beraber fiziksel anlamda çok yorgun olacakları bir gerçek. Koç Djordjevic olabildiğince geniş bir rotasyonla oynayıp yıldızlarını da dinlendirmek isteyecektir ki zaten Barthel ve Pierre’den sakatlıkları nedeniyle faydalanamayacaklar. Bu rotasyonla beraber hücum güçlerinin iyice düşeceğini, özellikle yerli oyuncuların koçun gözüne girebilmek için savunmada agresif oynayacağını tahmin ediyorum. Gaziantep’in de zaten düşük tempolu, iyi savunma yapan bir takım olduğunu düşündüğümüzde bu maçta düşük skorlar beklemek doğru bir yaklaşım olacaktır. 

Pınar Karşıyaka – Semt77 Yalovaspor : ALT (153.5) – 1.52 (İddaa) & ALT (152.5) – 1.69 (Bets10)

Karşıyaka’da işler yolunda. Özellikle savunma anlamında tam da koç Sarıca’nın istediği seviyede takım. Sertlik ve agresiflik artık alışkanlık haline geldi, her iki kulvarda da rakipleri rahatlıkla 70 bareminin altında tutabiliyorlar. Yalova gibi son haftalarda düşük tempoda oynayan, üretimi sınırlı bir takımı da yine etkili savumaları ile zorlayacaklarını düşünüyorum. İzmir ekibinin ateşli taraftarı önünde zorlanamadan kazanmasını bekliyorum ama handikap riskine girmek yerine takımların düşük tempolarına ve Karşıyaka’nın etkili savunmasına güvenerek alt seçeneğine yöneleceğim. 

Tofaş – Anadolu Efes : MS 2 – 1.35 (İddaa) & MS 2 – 1.47 (Bets10)

Tofaş her ne kadar formda olsa da, ev sahibi avantajına sahip olsa da ve Efes her ne kadar son haftalarda kötü bir görüntü verse de Zalgiris maçında da hatırladıkları üzere halen hem Euroleague hem de BSL’nin şampiyon takımı apoletini taşıyorlar. Micic ve Simon’un dönüşü, Bryant’ın takıma hızlıca adapte olması ve hem Pleiss hem de Petrusev’in yükselen form grafikleri ile beraber bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen net favori olduklarını düşünüyorıum. 

İddaa Oranı: 3.12
Best10 Oranı: 4.20Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 10. hafta programı Çarşamba günü oynanacak maçlarla tamamlanacak. Ben de sizler …