Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 07.02.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 07.02.21

Pazar programının ilk saatlerinde İtalya Lega Basket Serie A, VTB Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Trieste – Brescia : İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (167.5) – 2.40 (İddaa) & MS 1 & ÜST (168.5) – 3.00 (Bets10)

Trieste son haftalarda oynadığı tempolu ve keyif veren basketbolla ligin en formda takımlarından biri. Bir çok maçı neredeyse NBA temposunda oynandı ve 100 sayıları görmekte hiç zorlanmadılar. Ama aynı şekilde savunmaları da zaman zaman çok yumuşak kaldı. Brescia da benzer oyunu oynadı ama onların savunması daha kötü, bu nedenle de maç kazanmakta zorlandılar son dönemde. Bir tarafta Doyle, Fernandez, Alviti, diğer tarafta Willis, Kalinoski, Crawford varken bu maçta temponun düşük olacağını söylemek zor. Formda ev sahibinin hata yapmayacağını, bol skorlu geçmesini beklediğim maçı kazanacağını düşünüyorum. 

Avtodor – Unics Kazan : MS 2 – 1.20 (İddaa) & MS 2 – 1.28 (Bets10)

Koç Herbert yönetimindeki Avtodor’un elinde sınırlı bir kadro var ama bundan en yüksek verimi çıkarabiliyorlar. Mason, Sakic, Clavell takımın öne çıkan silahları. Gordon’u Kuban’a kaptırdıktan sonra yerini Brescia’dan Ristic ile doldurdular, bu maçta forma giymesi bekleniyor. Ancak karşılarında Unics gibi çok formda ve çok kaliteli bir takım var. Koç Priftis’in elinde çok yabancısı var, dolayısıyla hangilerine bu maçta yer vereceğini bilmiyoruz. Ama Morgan, White, Canaan, Smith gibi isimlerden en az 3 tanesinin oynayacağını düşünürsek deplasmanda da olsalar Avtodor karşısında kayıp yaşamaları bana göre sürpriz olur. 

Oldenburg – Ludwigsburg : ÜST (167.5) – 1.50 (İddaa) & ÜST (165.5) – 1.56 (Bets10)

Ligin üst sıralarını yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimiz keyifli bir maç bizi bekliyor. İki takım da özel seriler yakaladılar, ligin istim üstündeki ekipleri. Bu maçta birinin serisi sona erecek. Karşılıklı olarak tempoyu yükseltmeyi sevdiklerini, çok etkili kısalara sahip olduklarını biliyoruz. Bu maçta da üretkenlik konusunda sorun yaşamayacaklarını, karşılıklı olarak ortalmalarını yakalayacaklarını, yani 90’ar sayı üretebileceklerini en azından bu baremi zorlayacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: 4.32
Bets10 Oranı: 5.99Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 21.01.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Pazar günü oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminleri sizler için …