Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 08.01.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 08.01.22

Cumartesi programının ilk kısmında Almanya easyCredit BBL, Fransa Betclic ELITE Pro A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Giessen – Gottingen : MS 2 – 1.42 (İddaa) & MS 2 – 1.60 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ve puan tablosunda olduğu kadar sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Gottingen üst üste 2 maçını kaybetti ve artık deplasmanda da olsa bir reaksiyon göstermesini bekliyorum. Karşısında 7 maçtır kazanamayan ligin en kötü takımlarından biri olan Giessen varken de bu fırsatı değerlendireceklerini, bu kez Baldwin ve Roberson’a Kamp, Toolson, Monninghoff üçlüsünün de daha verimli şekilde eşlik edeceğini, bu senaryonun da Gottingen’i zayıf galibiyete ulaştıracağını öngörüyorum.

Provence – Bourg : MS 2 (-4.5) – 1.54 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.69 (Bets10)

İki takım arasında puan tablosunda pek bir fark yok gibi görünse de Bourg’un çok daha kaliteli ve potansiyelli bir kadroya sahip olduğunu biliyoruz. Rakibinin aksine de son haftalarda ritmlerini buldular, iyi sonuçlar almaya, kaybederken direnmeye başladılar. Her ne kadar deplasmanda oynayacak olsalar da zayıf ve moralsiz olan Provence karşısında bu fırsatı iyi değerlendirip çıkışlarını sürdüreceklerini, ev sahibinin Harris ve Sulaimon gibi formda skorerlere çözüm üretemeyeceğini düşünüyorurm. Bourg’un düşük handikapı da aşarak kazanıp çıkışını sürdürmesini bekliyorum. 

Bilbao – Andorra : MS 1 – 1.62 (İddaa) & MS 1 – 1.82 (Bets10)

Bilbao evinde 5 maçtır kaybetmeyen formda bir takım. Evet mecburi COVID arası onların biraz da olsa ritmlerini kaybetmelerine neden olmuştur ama yine karşılarındaki rakibin de Jelinek, Morgan, Mekel, Noua gibi önemli eksiklerinin olması, onların da 21 Aralık’tan bu yana karantina nedeniyle maç yapmadığını düşünürsek evlerinde yine avantaja sahipler. Ayrıca aynı puana sahipler ve bu maçı kazanırlarsa düşme hattından bir adım daha uzaklaşacaklar net olarak. Goudelock, Bigote, Delgado üçlüsünün liderliğinde aradıkları galibiyete ulaşarak evlerinde seriyi 6 maça çıkaracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.54
Bets10 Oranı: 4.92Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Real Madrid – FC Barcelona İddaa Tahmini 23.01.22

İspanya Liga Endesa 16. hafta mücadelesinde, Euroleague’den sonra sezonun 2. El Clasico’sunda, Real Madrid Pazar …