Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 16.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 16.10.21

Cumartesi programının akşam seansının ilk bölümünde Almanya easyCredit BBL ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol kazançlar.

Gottingen – Ludwigsburg : MS 2 – 1.33 (İddaa) & MS 2 – 1.42 (Bets10)

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Gottingen, düşmemeye çalışan bir takımken Ludwigsburg geçen sezon olduğu gibi normal sezonu en üst seviyede tamamlamak ve play-off’a avantajlı girme hedefinde. Bu maçta da deplasmanda olmalarının onları pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum. Daha yeni Ukrayna’da Gottingen’den çok daha iyi durumda olan Prometey’i 22 sayı farkla geçtiler. Bu maçta da Simon liderliğinde kazanacaklarını düşünüyorum.  

Joventut Badalona – Andorra : MS 1 (-4.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.68 (Bets10)

Belki kağıt üstünde iki takım arasında fazla fark yok ama özelikle son maçlarda oynadıkları basketbola baktığımızda Badalona’nın net olarak üstün olduğunu görebiliriz. Özellikle Palau Municipal d’Esports de Badalona’da oynadıkları maçlarda rakiplerine karşı farklı galibiyetler aldıklarını gördük. Bu maçta da pota altında Tomic-Brodziansky ikilisi ile fark yaratacaklarını, ayrıca dışarıdan da Paul ve Ribas ile etkili olup deplasmanlarda varlık gösteremeyen Andorra karşısında düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Obradoiro – UCAM Murcia : ÜST (163.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (163.5) – 1.73 (Bets10)

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de oynanan basketbol kalitesi anlamında farklar mevcut, Murcia’nın bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Obradoiro da evinde iyi oynayan bir takım, bu nedenle de taraf bahsi bence karışık. Bunun yerine iki takımın da tempoyu sevmesi ve ellerinde kaliteli skorerler olması nedeniyle tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. Bir tarafta Robertson, Scrubb, Brirutis, diğer tarafta Taylor, Davis, McFadden varken karşılıklı olarak 80 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.05
Bets10 Oranı: 4.13Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 05.12.21

Pazar programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak …