Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma) 14.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma) 14.05.22

Cumartesi programının ilk bölümünde ING Basketbol Süper Ligi ve Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak olan maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Gaziantep – Darüşşafaka : ALT (155.5) – 1.70 (Bets10)

Normal sezonu 4 ve 5. sırada bitirmiş iki takımın, sıralamadaki yerlerinin de gösterdiği üzere tam olarak iki denk gücün kapışmasını, çarpışmasını izleyeceğiz. Dolayısıyla ilk maçtan taraf bahsi almak kolay değil. Aralarında sezon içerisinde oynanan iki maçta da savunma performanslarının ön plana çıktığını görmüştük, birbirlerini deplasmanda yenmeyi başarmışlar ve bu maçlarda sırasıyla 140 ile 147 sayı üretilmişti sadece. Sezon boyunca ortaya koydukları savunma odaklı basketbolu play-off sertliğiyle beraber bu seride de bizlere hissettireceklerini, kemik seslerinin yükseleceği, düşük skorlu bir maç izleyeceğimizi tahmin ediyorum. 

Galatasaray NEF – Bahçeşehir Koleji : EvSahibi ÜST (82.5) – 1.80 (Bets10)

Ligimizin iki yüksek tempoda, hücum odaklı basketbol oynayan, keyif veren takımının kapışmasını izleyeceğiz bu seride. Sarı kırmızılıların özellikle Sinan Erdem’de ateşli taraftarlarını arkalarına alarak tempoyu nasıl yükselttiklerini ve hücumda ne kadar verimli oynadıklarını biliyoruz. Son maçlarda savunması yumuşak kalan ve Smith, Hall, Jones gibi isimlerle bu tempoya ayak uydurmak isteyeceğini bildiğimiz Bahçeşehir karşısında Galatasaray’ın 80 baremini zorlanmadan geçmesini ve kazanmasını bekliyorum. 

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm : MS 2 (+6.5) – 1.48 (İddaa) & MS 2 (+6.5) – 1.66 (Bets10)

İki takım arasında kağıt üstünde ve hatta sahada oynanan basketbol anlamda ciddi farklar olmadığını düşünüyorıum. Dolayısıyla klasik bir 4-5 kapışması izleyeceğiz, her iki takım da birbirini deplasmanda yenebilecek güçte. Ulm’un Thornwill, Christon ve Euroleague takımlarının radarında bulunan Blossomgame liderliğinde bu maçta kolay pes etmeyeceğini, ligdeki son karşılaşmalarının rövanşını almak adına daha dirençli oynayıp kaybetseler de handikapta kalarak kolay lokma olmadıklarının mesajını Ludwigsburg’a net olarak vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 5.08Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 16.05.22

ING Basketbol Süper Ligi ve Adriyatik Ligi kapsamında oynanacak Pazartesi maçlarına dair sizler için en …