Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 29.04.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 29.04.21

Perşembe programının son bölümünde Almanya easyCredit BBL, Turkish Airlines Euroleague ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri belirledim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ratiopharm Ulm – Crailsheim Merlins : EvSahibi ÜST (85.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (87.5) – 1.85 (Bets10)

İki takımın da hedefi aynı, normal sezonu 4 ya da 5. sırada bitirip play-off’a denk bir eşleşme ile başlamak istiyorlar. Bu yolda son maçlarda da ritmlerini bulduklarını, formda olduklarını söyleyebiliriz. Ancak Ulm’un etkili savunma performansı öne çıkarken, Merlins’in ise özelilkle deplasmanlarda savunma sorunları yaşayabildiğini gördük. Bu maçta da ev sahibi avantajına sahip Ulm’un kazanmak için Caupain, Clark, Osetkwoski üçlüsünü verimli kullanarak hücumda etkili olacağını, yüksek tempolu geçmesini beklediğim maçta 90 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

Real Madrid – Anadolu Efes : Deplasman ÜST (82.5) – 1.52 (İddaa) & Deplasman ÜST (83.5) – 1.85 (Bets10)

3. maçı kaybetmemizdeki temel neden Real’in sürpriz match-up zone’un başarılı olmasıydı. Çünkü bulduğumuz boş şutlarda gerek Larkin gerek Moerman çember dövdüler. Benzer bir hücum performansının tekrarlanmayacağından eminim ki artık kendisine gelen Llull liderliğinde Madrid de tempoyu forse edecektir, buna mecburlar kazanmaya yaklaşabilmek için. İki takımın da son maçın aksine hücumda daha verimli oynayacağını düşündüğüm maçta temsilcimizin kazanarak seriye son verip Final Four’da CSKA’nın rakibi olacağını, bunu yaparken de ilk 2 maçta olduğu gibi hücumda verimli oynayıp baremi aşacağını tahmin ediyorum. 

Tenerife – Gipuzkoa : MS 1 (-13.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (-14.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasındaki kadro ve seviye farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Tenerife, Euroleague devleri Barça ve Real’den sonra ligin en istikrarlı ve kaliteli basketbol oynayan takımı ki Final 8’deki takımların arasında yer alanlar arasında bana göre en güçlü şampiyonluk adaylarından da biri aynı zamanda. Bu maçta da Shermadini ve Huertas liderliğinde kendi sahalarında sürprize izin vermeyeceklerini, son haftalarda diğer zayıf rakiplere yaptıkları gibi çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 3.37
Bets10 Oranı: 5.89Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (1) 25.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları Pazar programında yer alacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri seçtim, işte karşınızda …