Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 30.05.22

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 30.05.22

Pazartesi programının ikinci kısmında Almanya easyCredit BBL, İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Telekom Bonn – FC Bayern Munich : MS 2 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.76 (Bets10)

İki takım arasında elbette net anlamda bir seviye farkı var. Bayern şampiyonluk için kurulmuş bir takım ki nitekim Euroleague’de de son 8 takım arasına kalmayı başarmışlardı. Bonn sezonun flaş takımlarından biri ama onlar adına sezon bence buraya kadardı. İlk maçta da kendi sahalarında oynamalarına rağmen Bayern’e güçlerinin yetmediğini, rakibin sert savunması karşısında çaresiz kaldıklarını, sadece 68 sayı üretebildiklerini görmüştük zaten. Bu maçta da Bayern’in kalite farkını ortaya koyacağını ve düşük handikapı da geçip kazanarak seriyi Audi Dome’a 0-2 ile taşıyacağını tahmin ediyorum. 

Olimpia Milano – Sassari : MS 1 (-8.5) – 1.46 (İddaa) & MS 1 (-9.5) – 1.76 (Bets10)

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Milano her alanda rakibinden üstün bir takım. Zaten bunu da ilk maçtan dominant bir şekilde ortaya koydular. Sadece savunmada değil hücumda da etkili bir performans sergileyen koç Messina’nın öğrencileri, şampiyonluk için ne kadar istekli olduklarını da bir kez daha göstermiş oldular. Bu maçta da yine kendi sahalarında Shields, Datome, Rodriguez gibi tecrübeli isimler liderliğinde hata yapmayacaklarını, çift haneli farklarla net bir galibiyet daha alacaklarını tahmin ediyorum. 

Valencia – Bitci Baskonia : MS 1 (-2.5) – 1.50 (İddaa) & MS 1 (-2.5) – 1.67 (Bets10)

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında fark olmadığını söyleyebiliriz, Valencia rahatlıkla Eurolague’de mücadele edebilecek hatta play-off zorlayabilecek bir kadroya, Penarroya gibi de çok değerli bir koça sahip. Bu artılarla beraber evlerinde oynamamın da avantajına sahipler. Bu karar maçında Rivero’nun yanında Dubljevic, Hermannsson, Hanlan gibim silahlarını da verimli kullanacaklarını, düşük handikapı aşarak kazanıp yarı finalde Real Madrid’in rakibi olacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: 3.29
Bets10 Oranı: 5.17Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 19.06.22

Pazar programında Almanya easyCredit BBL, İspanya Liga Endesa, İspanya LEB Oro sahnelerinde oynanacak maçlara dair …