Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 31.10.21

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 31.10.21

Pazar programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A, İspanya Liga Endesa ve Fransa Betclic ELITE Pro A sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Olimpia Milano – Sassari : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.48 (İddaa) & EvSahibi ÜST (83.5) – 1.72 (Bets10)

İki takım arasında net anlamda bir kalite ve seviye farkı olduğunu biliyoruz. Milano sadece ligde değil Euroleague’de de dominant bir performans sergiliyor. Özellikle lig maçlarında üretimde sorun yaşamıyorlar, yüksek tempoda oynamayı seviyorlar Euroleague’in aksine. Ellerinde Rodriguez, Shields, Daniels, Datome, Melli, Mitoglou, Hines gibi silahlar var. Sassari de tempoyu seven ama savunması sorunlu bir takım. Bu maçta da Milano’nun onlar karşısında kazanırken 85 baremine ulaşıp hatta geçebileceklerini düşünüyorum. 

Bitci Baskonia – Real Madrid : MS 2 & ALT (153.5) – 2.28 (İddaa) & MS 2 & ALT (154.5) – 2.80 (Bets10)

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Elbette Real rakibinden her alanda birkaç adım önde. Diğer taraftan iki takımın büyük bir ortak noktası o da savunmadaki sert ve agresif oyunları. Bu alanda iki ekip de istikrarını koruyor sezon başından beri. Ancak Baskonia’nın hücumda da çok kısır kalması maç kazanmasını zorlaştırıyor. Bu maçta da savunmaların ön planda olacağını, düşük skorlu bir mücadele izleyeceğimizi ve daha fazla silahı olan Real’in kazanarak Kazan mağlubiyetini affettireceğini tahmin ediyorum. 

LDLC Asvel Villeurbanne – Orleans : EvSahibi ÜST (86.5) – 1.55 (İddaa) & EvSahibi ÜST (86.5) – 1.78 (Bets10)

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Asvel, sadece Pro A’nın son şampiyonu değil aynı zamanda bu sezon Euroleague’in de en formda takımlarından biri. Bu maçta da kendi sahalarında oynamanın avantajıyla formda guardları Okobo liderliğinde tempoyu yükseltip hücumda sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Orleans tempoyu düşürüp onlara savunma ile sorun yaşatabilecek bir takım değil. Dolayısıyla Asvel’in kazanırken 90 baremini zorlamasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 5.23
Bets10 Oranı: 8.57Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-2) 05.12.21

Pazar programının son bölümünde İtalya Lega Basket Serie A ve İspanya Liga Endesa sahnesinde oynanacak …