Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu (NBA) 03.03.23 (2)

Günün İddaa Kuponu (NBA) 03.03.23 (2)

NBA‘de Cuma gecesinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers : MS 1 (-1.5) – 1.54 (İddaa) & MS 1 (-1.5) – 1.74 (intobet)

Dallas son iki maçını üst üste kaybetmiş olsa da bunlar son nefeste gelen, biraz da şanssız yenilgilerdi. Şimdi bir reaksiyon galibiyeti arıyorlar ve Embiid’siz bir Sixers onların tam da dişlerine göre bir rakip olacak. Doncic-Irving ikilisinin liderliğinde bu kez taraftarları önünde üst üste üçüncü yenilgiye izin vermeyeceklerini, kazanarak aradıkları reaksiyonu bulacaklarını tahmin ediyorum. 

San Antonio Spurs – Indiana Pacers : MS 2 (-4.5) – 1.49 (İddaa) & MS 2 (-4.5) – 1.71 (intobet)

Pacers cephesinde Haliburton’un durumu maç saatinde belli olacak ama o oynamasa bile Johnson’sız ve formsuz olan Spurs gibi zayıf bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini tahmin ediyorum. Turner ve Hield gibi isimlerin Haliburton olmasa da onun yokluğu bu maç için doldurabileceklerini tahmin ediyorum. Son maçlarda evinde ciddi farklarla kaybeden ve hiçbir iddiası bulunmayan Spurs’ün play-in için agresif oynamaya başlayan Pacers karşısında handikapta kalması sürpriz olur. 

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers : MS 2 (-1.5) – 1.47 (İddaa) & MS 2 (-1.5) – 1.63 (intobet)

Her ne kadar Warriors, Curry yokken de iyi basketbol oynuyor olsa da Wiggins’in de yokluğu onları epey yıprattı ki bu maçta Poole’un durumu da belirsiz. Yani Thompson hücumda tek başına kalabilir Clippers gibi dişli bir rakip karşısında. Onlar ise Leonar ve George’un tam olarak sağlıklı bir şekilde bir arada oynamaya başlamaları sayesinde play-off’un önemli takımlarından biri konumundalar ki Westbrook da Lakers günlerinin aksine burada daha verimli oynuyor. Deplasmanda olmalarına rağmen eksik Warriors karşısında play-off sıralamasını direkt etkileyecek bu maçta yüksek motivasyonla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: 3.37
intobet Oranı: 4.85Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Utah Jazz Cumartesi günü saat 04:00’da Doğu ekibi Milwaukee Bucks ile …