Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Günün Karma Kuponu 10.03.19

Günün Karma Kuponu 10.03.19

Pazar programında tüm Avrupa liglerinde keyifli maçlar oynanacak. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün Karma Kuponu. Herkese bol şanslar.

Barcelona – Burgos : ÜST (164.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (163.5) / 1.74 (Bets10)

Barcelona özellikle Anadolu Efes karşısında savunmada sınıfta kalmıştı ve tam 92 sayı yemişti. Şimdi bu maçın ardından artık bir reaksiyon göstereceklerini düşünüyorum ki bu da Heurtel liderliğinde yüksek tempoda gelecektir diye düşünüyorum. Zaten Burgos da son haftalarda tempoyu yükselten ve hücumda verimli oynayan bir takım. Bu maçta da Barcelona’yı bu anlamda zorlayacaklarını ve 80 sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum, tercihim üst seçeneği olacak.

Avellino – Varese : ALT (157.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (158.5) / 1.67 (Bets10)

Avellino evindeki maçlarda savunmayı iyi yapabilen ve maç boyu olmasa da kontrollü oynamayı bilen bir takım. Varese ise lig standartlarının aksine özellikle deplasmanda savunmayı sert yapan ve tempoyu düşürebilen bir takım. Bu maçta da ev sahibinin ritm bulmaması için onları bozmaya çalışacaklardır ve bu da maçın temposunu düşürecektir. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

Le Mans – Asvel Villeurbanne : ALT (157.5) / 1.70 (İddaa) & ALT (157.5) / 1.71 (Bets10)

Le Mans son maçlarda savunma sertliğini net olarak arttırdı ve özellikle evlerindeki maçlarda kontrollü oyunu tercih ediyorlar. Asvel de koç Mitrovic’in temel felsefesi olan savunmayı son maçlarda biraz unuttuğu için sorunlar yaşadı aslında. Onlar da bu maçta rakibin sertliğine aynı şekilde karşılık verecektir. Savunmaların ön planda olmasını beklediğim maçta tercihim alt seçeneği olacak.

Tenerife – Gran Canaria : ÜST (159.5) / 1.70 (İddaa) & ÜST (157.5) / 1.67 (Bets10)

Tenerife son maçlarda standart performanslarının aksine hücumda daha etkili oynuyor ve tempoyu da yükseltmiş durumdalar. Gran Canaria ise zaten her zaman bildiğimiz gibi tempoyu seven çok yüksek skorlar bulup daha da fazlasını yiyerek kaybeden bir takım hüviyetinde. Bu maçta da Tenerife’ye kafa tutabilmek adına yine sürekli tempoyu forse edeceklerdir ve Tenerife de son maçlardaki hücum performansı ile 85 baremine ulaşacaktır. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 8.30

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 11.08.20

NBA‘de normal sezon maçları devam ederken Çin Ligi‘nde de final serisi başlıyor. Ben de sizler …