Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 02.11.22

Günün NBA Kuponu 02.11.22

Bu günün iddaa bülteni NBA maçı açısından kısır olsa da oldukça çekişmeli maçlar yer alıyor. Salı ve perşembe klasiği…  Dört maç içinden güvendiğim iki karşılaşmayı sizler için tekrar yorumlayarak günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Dünkü maçlar umduğum gibi gitmedi. Herkes bol şanslar..

Miami Heat – Golden State Warriors MS 1 – 1.56 (İddaa) & MS 1 – 1.94 (İntobet)

Miami Heat yaşlı bir takım olduğu için son maçında Sacramento Kings karşısında geç açıldı. Elbette başka sorunları var ve geçen sezonu NBA finallerine bir adım uzaklıkta noktalayıp yaz döneminde takıma takviye yapmalarının cezasını şu ana kadar yaşadılar. Bench katkıları azalmış durumda. Fakat karşılarında son iki maçında felaket performans sergilemiş bir Golden State Warriors var. Bu gece evlerinde maçı kazanmaları gerek ve bu güçte olduklarını düşünüyorum.  

Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves MS 1 (h:-3.5) – 1.48 (İddaa) & MS 1 (h:-4) – 1.88 (İntobet)

Minnesota Timberwolves yeni kurulan bir takım ve henüz taşların yerine oturmadığını gösteren işaretler var. Ribaunt yüzdesinde eminim ki istedikleri noktada değiller. Hücumları çok fazla birebire kalıyor ve top paylaşımı zaman zaman sıkıntılı oluyor. Bu sezon ilk kez gerçek anlamda rekabetçi bir maça çıkacaklar. Phoenix Suns ise ligin motoru en yoğun işleyen ekiplerinden biri. Üstelik dört maçtır evlerindeler. Bu gece kazanmaya yakın taraf olduklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: 2.42

İntobet Oranı: 3.65Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …