Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 08.11.22

Günün NBA Kuponu 08.11.22

Günün iddaa bülteninde bu gece 15 NBA maçı yer alıyor. Bu karşılaşmalar içinden güvendiğim üç tercihi belirledim ve sizlerle günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Umarım bu akşam son üç gündür yaşadığımız şanssızlığı kırarız. Herkese bol şanslar…

Charlotte Hornets – Washington Wizards Ev Sahibi/Alt (108.5) – 1.58 & Ev Sahibi/Alt (108.5) – 1.95 (İntobet)

Charlotte Hornets Gordon Hayward ve LaMelo Ball’ın yokluğunda son üç maçında da 100 sayı barajını aşamadı ve ligin en verimsiz hücum eden takımı oldu. Bu gece Washington Wizards karşısında fikstür avantajına sahipler lakin Terry Rozier dışında devamlılığı yüksek isimleri yok. Hücumda yaşadıkları sorunları aşmaları zor. Bu gece iki önemli aslarının yokluğunda Wizards karşısında sayı barajını aşamayacaklarını düşünmekteyim. 

Memphis Grizzlies – Boston Celtics MS 2 (h:-2.5) – 1.51 (İddaa) & MS 2 (h:-2.5) – 1.78 (İntobet)

Memphis Grizzlies geçen sezona oranla kadrosundan önemli isimleri kaybetti. Kanat rotasyonunda bu geceki rakipleri Celtics karşısında ciddi zafiyet göstermeleri olası. Geçen sezon daha iyi bir kadroya sahip olmalarına karşın iki maçı da kaybetmişlerdi Celtics karşısıdan. Boston Celtics ise savunmada geçen sezonli seviyesinin altında kalmış olsa da Brogdon’un gelişiyle son derece verimli hücum ediyor. Bu gece handikabı aşarak kazanmalarını bekliyorum. 

Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers MS 2 (h:-2.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (h:-2.5) – 1.68 

Los Angeles Clippers kadro kalitesine oranla sezona beklenenden yavaş başladı. Paul George ve Marcus Morris dışında diğer oyunculardan istedikleri katkıyı alamadılar şu ana kadar. Cleveland Cavaliers ligin şu anda en formda takımları arasında. Mitchell ve Garland ikilisi çok iyi uyum yakalamış durumda. Ellerinde Allen ve Mobley gibi önemli pota altı silahları da var. Bu gece handikabı aşarak kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: 3.46

İntobet Oranı: 5.56Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.12.22

NBA normal sezonda Phoenix Suns ile Houston Rockets cumartesi sabaha karşı 05:00’da FootPrint Center’da karşılaşacak. …