Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 10.11.22

Günün NBA Kuponu 10.11.22

Günün iddaa bülteninde tam 13 NBA maçı var. Bu karşılaşmaların içinden güvendiğim üç tercihi sizler için yeniden yorumlayarak günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Pazartesi günkü kupon tek maçtan maalesef kaybetti. Umarım bu gece şans yanımızda olur. Herkese bol şanslar.

Charlotte Hornets – Portland Trail Blazers Ev Sahibi/Alt (108.5) – 1.56 (İddaa) & Ev Sahibi Alt (107.5) – 1.91 (İntobet)

Charlotte Hornets son maçında evinde fikstür avantajına karşın vasat Wizards karşısında kaybederek mağlubiyet serisini beş maça çıkardı. Hücumda Hayward ve LaMelo’nun yokluğunda ciddi skor sıkıntısı yaşıyorlar. Portland Trail Blazers ise son maçında Miami karşısında da kazanarak çıkışını sürdürdü. Bu sezon savunmada geçen sezonlara oranla daha doğru bir strateji izliyorlar ve defansif verimlilikte 10. sıradalar. Bu gece formsuz Hornets’ın yine sayı barajının altında kalacağını düşünüyorum.  

Boston Celtics – Detroit Pistons Ev Sahibi/Üst (119.5) – 1.60 (İddaa) & Ev Sahibi/Üst (119.5) – 1.95 (İntobet)

Boston Celtics’in hücumda yaşadığı sıkıntılar Malcolm Brogdon gibi bir saha içi lider ve top yönlendiricinin gelişiyle büyük oranda çözüldü. Henüz savunmaları geçen sezonki seviyede olmasa da bu geceki rakipleri Detroit Pistons karşısında sorun yaşamaları pek de olası değil. Pistons ligin en dağınık ekiplerinden biri. Savunma verimliliğinde ligin en kötülerinden biri oldular. Celtics evinde bu sezon oynadığı 4 maçta 121 sayı ortalaması yakaladı. Bu gece savunmada aksayan Pistons karşısında sayı barajını aşmalarını bekliyorum.

Sacramento Kings – Cleveland Cavaliers Deplasman/Üst (114.5) – 1.62 (İddaa) & Deplasman/Üst (115.5) – 1.91 (İntobet)

Sacramento Kings son maçında Golden State karşısında iyi direndi fakat Curry’yi durduramadılar ve maçı kaybettiler. Bu gece üç maçlık deplasman turnesinin ardından evlerindeler. Cleveland Cavaliers ise son maçında Clippers’a rakip sahada komik bir mağlubiyet aldı. Rakiplerine oranla hem içeride hem de dışarıda çok daha komple bir kadroya sahipler ve şu ana kadar benchten iyi verim aldılar. Deplasmanda oynadıkları 6 maçta 118 sayı ortalaması yakaladılar. Bu gece savunması problemleri rakipleri karşısında sayı barajını aşmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: 3.53

İntobet Oranı: 7.11Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …