Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 19.11.22

Günün NBA Kuponu 19.11.22

NBA’de heyecan bu gece iddaa bülteninde yer 11 maçla sürecek. Bu karşılaşmalar içinden en güvendiğim üç tercihi belirledim ve sizler için günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Herkese bol şans ve kazançlar…

Philadelphia 76ers – Milwaukee Bucks MS 2 (h:+4.5) – 1.45 (İddaa) & MS 2 (h:+2) – 1.80 (İntobet)

Philadelphia 76ers son iki maçında evinde Atlanta Hawks ve Utah Jazz karşısında Joel Embiid’in müthiş performanslarıyla galip gelmeyi bildi. Fakat James Harden’ın eksikliğini hücumda çekiyorlar. Takımı yönetecek yetenek setine sahip elit bir oyun kurucuları yok. Milwaukee Bucks ise son dönemde iki süper yıldızı Antetokounmpo ve Holiday’in yokluğunda sezon başındaki formunda değil tam olarak. Fakat 76ers’ın ana silahı Embiid’i yavaşlatabilecek silahlara sahipler. Bu gece kaybetseler bile handikapta kalmalarını bekliyorum.

New Orleans Pelicans – Boston Celtics MS 2 – 1.46 (İddaa) & MS 2 – 1.66 (İntobet)

New Orleans Pelicans son üç maçını kazandı kazanmasına ama bu süreçte sorunlarla boğuşan rakiplerle oynadıklarını belirteyim. Halen yeterli miktarda üçlük isabeti bulamıyorlar. Boston Celtics ise eksik falan dinlemeden yoluna dolu dizgin devam ediyor. Son sekiz maçlarını kazandılar. Bu gece alan paylaşımında sıkıntı yaşayan Pelicans karşısında da galip geleceklerini düşünüyorum.

Utah Jazz – Phoenix Suns MS 2 – 1.51 & MS 2 – 1.75 (İntobet)

Utah Jazz sezonn başına oranla son dört maçında ivme kaybetti. Savunma verimliliğinde büyük düşüş yaşadılar ve ligin son 11 takımı arasında yer aldılar bu periyotta. Yetenek tavanları belli. Phoenix Suns ise henüz deplasmanda tam olarak ritim bulamasa da devamlılığı daha yüksek oyunculara sahip. Formsuz rakipleri karşısında deplasmanda kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünmekteyim.

İddaa Oranı: 3.20

İntobet Oranı: 5.32Hakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Houston Rockets İddaa Tahmini 03.12.22

NBA normal sezonda Phoenix Suns ile Houston Rockets cumartesi sabaha karşı 05:00’da FootPrint Center’da karşılaşacak. …