Anasayfa / NBA / Günün NBA Kuponu 28.10.22

Günün NBA Kuponu 28.10.22

NBA’de bu gece iddaa bülteninde yer alan dört maç arasından güvendiğim iki tercihi belirledim ve sizler için günün NBA kuponu olarak paylaşıyorum. Dün 10 maçta 6 isabetli tahminde bulunsam da kupon yattı. Umarım bu gece işler yolunda gider.

Brooklyn Nets – Dallas Mavericks MS 2 – 1.45 (iddaa) & MS 2 – 1.63 (Bets10)

Brooklyn Nets’te yaz döneminden beri işler yolunda gitmiyor. Bu gece evlerinde Dallas karşısında back to back oynuyorlar ve savunmada devamlılıkları soru işareti. Nicolas Claxton dışında güvenilir bir çember savunucuları yok. Dallas Mavericks cephesindeyse Luka son Pelicans maçında yayın gerisinden aksasa da sezona oldukça formda girdi. Büyük maçları kapatma bahsinde sıkıntı yaşadılar ancak Nets karşısında bir gün dinlenme avantajına sahipler. Maçı kazanmaya yakın taraf olduklarını düşünüyorum.

Golden State Warriors – Miami Heat İ.Y. 1 – 1.44 (İddaa) & İ.Y. 1 – 1.54 (Bets10)

Golden State Warriors henüz savunma kurgusunu oturtamadı ve maçların içinde çok iniş çıkış yaşadılar şu ana kadar. Son maçlarında Phoenix Suns karşısında farklı kaybettikten sonra evlerinde back to back oynayan Heat karşısında fikstür avantajına sahipler. Sezonun ilk back to back maçında Sacramento karşısında fena patlamışlarda ilk yarıda. Miami Heat bir Kings değil fakat şu ana kadar bana oynadıkları basketbolla güven vermediler. Son maçlarında Lillard sakatlanmasa çok daha fazla zorlanacaklardı. Geçen sezonki çizgilerinin altındalar. Ev sahibine ilk yarı bahsinde güveniyorum.

İddaa Oranı: 2.11

Bets10 Oranı: 2.51Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …