Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Hamburg Towers – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 04.05.24

Hamburg Towers – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 04.05.24

Almanya easyCredit BBL 32. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Cumartesi günü saat 21:00’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışlar. 

Hamburg bu sezon beklentilerin altında kalmış ekiplerden birisi. EuroCup’daki başarısızlığın ardından ligde de play-off potasından uzak kaldılar ama halen play-in potasında yer alıp sezonu devam ettirme şansları var. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 10. sırada kendilerine yer buldular. Kalan 3 maçı da kazanıp rakiplerin kaybetmesine göre 8 ya da 9. sıraya yükselme ihtimalleri de bulunuyor. Tabi kötü sonuçlar alırlarsa alttan gelen Braunschweig onları play-in dışına da itebilir… 

Koç Pastore’nin öğrencileri bu sezon FIBA Europe Cup’ı kazanarak önemli bir işe imza attılar ve ligin de flaş ekipleri arasında yer alıyorlar. Son 3 maçlarını kaybettiler, bir düşüş yaşıyorlar ama topladıkları 23 galibiyetle sezonu ilk 4 sıra içinde bitirme konusunda büyük bir avantaja sahipler. En azından Bayern ve Alba’nın gerisinde, 3. sıradaki yerlerini korumak istiyorlar sezon sonuna kadar. 

İki takımın da kazanmak için motivasyonu var bu maçta. Hamburg adına biraz daha fazla önemli bir maç, play-in yarışının dışında kalmamak için kazanmaya devam etmek durumundalar. Son 3 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izletmişlerdi, 173 syaı, 199 sayı ve 182 sayı çıkmıştı. Chemnitz de tempoyu seven, etkili bir hücum takımı. Onların son 3 maçında da 199 sayı, 189 sayı ve 174 sayı izledik. Dolayısıyla bu maçta da farklı bir beklentim yok, karşılıklı olarak 85 baremini geçmeleri de beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.47
intobet Oranı: ÜST (169.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …