Anasayfa / BKT EuroCup / Hamburg Towers – Venezia İddaa Tahmini 06.02.24

Hamburg Towers – Venezia İddaa Tahmini 06.02.24

BKT EuroCup A grubu 18. ve son hafta mücadelesinde Hamburg Towers Salı günü saat 21:30’da Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar. 

Alman ekibi bu sezon çıktığı 17 maçta sadece 2 kez kazanabildi ve elbette bu da onların play-off yarışında kalabilmelerine yetmedi… Son haftalarda olduğu gibi bu maça da sadece formalite için çıkacaklar. Son 2 haftada oynadıkları maçlarda gelen kayıplar dışında diğer ortak nokta ise yumuşak savunma ve bol skorlu maçlardı. Önce içerde Cedevita’ya 83-114 spnra da deplasmanda Wolves’a 94-84 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İtalyan ekibi ise sezonun hayal kırıklıklarından birisi! İlk 4 hedefi ile başladıkları grubu bu formalite maçının ardından 7 ya da 8. sırada tamamlayacaklar. Son 4 maçlarından 3 galibiyet çıkarmayı başarmış olsalar da geç açıldıklarını söyleyebiliriz… Bu onları ancak 7 galibiyete taşıdı ve ilk 6 yarışının 2 adım gerisinde kaldılar. Dolayısıyla bu maçtan ne sonuç çıkarsa çıksın Avrupa defterini kapatmış olacaklar. Geçen hafta konuk ettikleri play-off ekiplerinden Prometey’i 108-92 gibi farklı bir skorla geçmeyi başarmışlardı. 

İki play-off iddiası kalmamış takımın formalite için çıkacağı maçı izleyeceğiz. Son haftalarda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi ve bu gazozuna oynanacak maçta da savunma konsantrasyonların iyice düşeceğini, oyuncuların artık sadece bireysel istatistiklere konsantre olacağını düşünüyorum. Özellikle Hamburg’un yumuşak savunmasını ve sürekli tempoyu forse eden tarzını düşününce bu maçta da yüksek skor beklemek için çok fazla sebep var bana göre. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.44
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Brooklyn Nets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 05.03.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Brooklyn Nets Salı günü saat 03:30’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile …