Anasayfa / Hapoel Afula / Hapoel Beer Sheva – Hapoel Afula İddaa Tahmini 23.05.24

Hapoel Beer Sheva – Hapoel Afula İddaa Tahmini 23.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabında Hapoel Beer Sheva Perşembe günü saat 18:40’da Hapoel Afula ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Sheva son 4 maçından 3 tanesini kaybetti ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldı, şuanda son sırada yani düşme potasında yer alıyor. Ellerindeki tek avantaj bir üstlerinde yer alan Eilat’a karşı ikili averajda üstün olmaları. Dolayısıyla kalan 2 maçlarını kazanıp onların en az bir hata yapmasını bekleyecekler ligde kalmak için. Diğer yandan iç saha karnelerini toparladıklarını gördük, son 2 maçlarında Atta’yı 20 sayı ve Eilat’ı 9 sayı farkla geçmişlerdi. 

Afula ise son 3 maçından ikisini kaybetti ve 12 galibiyette kaldı, 3. sırada yer alıyorlar. 2. sırada yer alan Ziona’nın 2 adım gerisindeler ama onlar maçlarını tamamladı. Dolayısıyla Afula bu maçının ve son maçını kazanabilirse ikili averajda daha iyi durumda olduğu için 8. sıradan play-off biletini kapan takım olacak. Ancak kötü deplasman karneleri buna izin verecek gibi görünmüyor, evden uzaktak son 5 maçlarını da kaybettiklerini gördük. 

Aslında iki takımın da kazanmaya ihtiyacı var ama can havliyle ligde kalmaya çalışan Sheva’nın daha yüksek motivasyonla sahada olacağını söyleyebiliriz ki evlerinde olmaları da tabi önemli bir avantaj. Son maçlarda taraftarlarının karşısında yakaladıkları olumlu havayı sürdüreceklerini, deplasmanlarda maç kazanmayı unutan Afula’yı yenerek rakipleri Eilat’ın kaybetmesini bekleyeceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.42
intobet Oranı: MS 1 – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …