Anasayfa / Elitzur Kiryat Atta / Hapoel Tel Aviv – Elitzur Kiryat Atta İddaa Tahmini 19.05.24

Hapoel Tel Aviv – Elitzur Kiryat Atta İddaa Tahmini 19.05.24

İsrail Winner Ligi şampiyonluk turu etabında Hapoel Tel Aviv Pazar günü saat 18:30’da Elitzur Kiryat Atta ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Hapoel son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 4 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 20 galibiyete ulaştılar, 2. sırada yer alıyorlar. Liderlik şansları az da olsa devam ediyor, kalan 3 maçlarını kazanıp Maccabi’nin ise kalan 4 maçından üçünü kaybetmesini bekleyecekler… Diğer yandan bu maçı kazanmaları durumunda normal sezonu 2. sırada bitirmeyi garantiliyorlar, yani finale kadar ezeli rakipleri Maccabi ile eşleşmeyecekleri kesinleşiyor. 

Atta ise bu etabın en zayıf halkası konumunda. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 12 galibiyette kaldılar. Kalan 3 maçlarını kazanabilseler bile 5. sıraya çıkma şansları yok. Dolayısıyla play-off’a 6.sıradan girecekleri artık kesinleşmiş oldu. Deplasman karnelerine baktığımızda ise durumun daha da kötü olduğunu gördük, son 4 maçlarının tamamını kaybettiler evden uzakta. Son olarak Holon karşısında direnseler de savunmada sınıfta kalarak 90-85 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım son olarak 27 Ocak’ta Atta’nın ev sahipliğinde karşılaşmışlar ve Hapoel rakibini yettiği kadar oynayarak, 3. vitese takmadan 89-97’lik skorla geçmeyi bilmişti. Şimdi evlerinde oynayacaklar ve kazanmaları durumunda 2. sıradaki yerlerini garantileyecekleri için de farklı bir motivasyonları olacak. Atta’nın ise kalan 3 maça formalite için çıkacağını, 6.sıradaki yerlerinin sabit olduğunu söylemiştik. Bu nedenle de bu deplasmanda güçlü rakip karşısında konsantre olmakta zorlanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …