Anasayfa / Hapoel Holon / Hapoel Tel Aviv – Hapoel Holon İddaa Tahmini 07.05.24

Hapoel Tel Aviv – Hapoel Holon İddaa Tahmini 07.05.24

İsrail Winner Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Hapoel Tel Aviv Salı günü saat 18:40’da Hapoel Holon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Hapoel bu sezonun iddialı takımlarından birisi, bu etapta da son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve 18 galibiyete ulaşarak ikinci sırayı Ramat Gan ile paylaşmaya başladılar. Ancak evlerindeki performanslarının iyi olmadığını belirtelim, son 2 maçta Hapoel Haifa’ya 1 sayı ve Ramat Gan’a ise 13 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise deplasmanda Herzliya karşısında zorlanmışlar ama 2 sayı ile de olsa kazanmayı bilmişlerdi.

Holon ise beklentilerin altında kalan ekiplerden biri oldu bu sezon. Ama son haftalarda toparlandılar ve 3 maçtan ikisini kazanarak 14 galibiyete ulaştılar. Hedefledikleri 4. sıradan 2 adım uzakta olsalar da Hapoel Jerusalem’den bir maçları eksik, bunun avantajını kullanmak için bu maçı kazanmaları gerekecek. Son deplasman maçlarında Eilat’a 13 sayı farkla kaybetmiş olsalar da 3 gün önce konuk ettikleri güçlü rakipleri Maccabi’yi 6 sayı farkla devirdiklerini unutmayalım. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Tel Aviv temsilcisi evideki son 2 maçı kaybetse de deplasmanda üst üste galibiyetler alarak bu hatalarını telafi etti. Holon da son maçında konuk ettiği şampiyon Maccabi’yi 6 sayı farkla yenmişti. O zaferin moraliyle burada deplasmanda olsalar da McCall, Smith, Misgav, Harris, Hervey gibi silahların liderliğinde direneceklerini, kaybetseler de en azından handikapı koruyabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.58
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …