Anasayfa / Diablos / Heroes de Falcon – Diablos İddaa Tahmini 10.06.24

Heroes de Falcon – Diablos İddaa Tahmini 10.06.24

Venezüela Ligi 2. grup mücadelesinde Heroes de Falcon Pazartesi günü saat 01:002da Diablos ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Falcon son 3 maçtan 2 tanesini kaybetti ama buna rağmen topladıkları 8 galibiyetle kendilerine hedefledikleri gibi ilk 4 sırada yre buldular. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. 9 Haziran’daki son sınavda denk rakiplerden Guaiqueries’i 5 sayı farkla geçmişlerdi. O maçta Almanza 15 sayı, 8 ribaund, Nation 14 sayı, 4 asist ve Trelles 12 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Diablos ise grubun en zayıf halkası. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 14 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiklerini görmüştük zaten… Evden uzaktaki karneleri ise daha da sıkıntılıi son 5 maçlarının tamamını kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarından ikisinde Cocodrilos’dan 26 sayı ve Guaiqueries’den ise 18 sayı fark yemekten kurtulamadılar. 2 Haziran’daki son sınavda ise buradaki rakiğleri Falcon’a kendi evlerinde 6 sayı farkla yenilmişlerdi.

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu zaten söylüyor. Ama bunun dışında 2 Haziran’daki son karşılaşmalarında da Falcon deplasmanda olmasına rağmen rakibini 6 sayı farkla yenmişti zaten. Şimdi kendi sahalarında olacaklar ve bunun avantajıyla beraber play-off yarışındaki avantajlarını korumak adına yine kalite farkını ortaya koyarak kazanırken handikapı da geçebileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …