Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Hindistan – Bahreyn İddaa Tahmini 17.08.23

Hindistan – Bahreyn İddaa Tahmini 17.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Suriye ayağında Hindistan Perşembe günü saat 15:00’da Bahreyn ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet Hindistan lehine 17.5 handikap belirlemişler. 

Hindistan şuana kadar çıktığı 4 maçtan ikisini kazanabildi. Yani gruptan çıkma şansları kalmadı, formalite maçına çıkacaklar. Zaten son maçlarında da denk rakiplerden Arabistan’a 92-75’lik skorla yenildiklerini görmüştük. Dolayısıyla bu formalite maçında da dirençlerini birdenbire yukarı çekebileceklerini söylemek zor tabiki. O maçta Sandhu 14 sayı, 9 ribaund ile öne çıkarken, takımın yıldızı Muthu 12 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile vasat bir performans sergilemişti.

Bahreyn ise bu turnuvanın tartışmasız en diri en formda takımı. Şuana kadar dörtte dört yaptılar ve zaten 2024 yılında düzenlenecek olan Olimpiyat elemelerine katılmayı garantilemiş durumdalar, bu bakımdan onlar da formalite maçına çıkacaklar. Kazandıkları 4 maçta da rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurdıklarını gördük ki son olarak Endonezya’yı tam 23 sayı farkla sahadan silmişlerdi! 95 sayı ürettikleri o maçta Chism 20 sayı, 11 ribaund, M. Rashed 18 sayı ve Hamoda 17 sayı, 10 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Evet Bahreyn zaten dörtte dört yaparak gruptan çıkmayı garantiledi, Olimpiyat elemelerine giden tek bileti de kapmış oldu. Dolayısıyla hem onlar hem de Hindistan için bir formalite maçı olacak. Hindistan’ın turnuva boyunca zorlandığını son maçta da denk rakibi Arabistan’dan 17 sayı fark yediğini gördük. Bu maçta da güçlü Bahreyn karşısında üstelik hedefleri yokken direnebileceklerini düşünmüyorum. Bahreyn’in bir kez daha Chism ve Rashed liderliğinde dominant bir galibiyet elde ederek turnuvayı namağlup tamamlayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-17.5) – 1.68
intobet Oranı: MS 2 (-17.5) – 2.01
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …