Anasayfa / Danimarka Ligi / Holbaek – Randers İddaa Tahmini 19.01.23

Holbaek – Randers İddaa Tahmini 19.01.23

Danimarka Ligi mücadelesinde Holbaek Perşembe günü saat 21:15’de Randers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 24.5 handikap belirlemişler.

Holbaek ligin en zayıf halkası. 16 maçtan 15 tanesini kaybettiler şuana kadar. Ancak son haftalarda öyle çok kötü sonuçlar almadılar, direnç seviyeleri artmış durumda. Son 3 maçlarında Copenhagen’a 11 ve Horsens’a 5 sayı farkla kaybederken, konuk ettikleri denk rakiplerinden Amager’i ise içerde 6 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Blak, Wiley, Macias takımın direnç seviyesini yukarı çeken isimler konumundalar. 

Randers ise ligin iddialı takımlarından birisi. Nitekim 16 maçlarından 13 tanesini kazandılar ve kendilerine ikinci sırada yer buldular. Son 3 deplasman maçlarında ise bulundukları yerin aksine net sonuçlar alamadıklarını gördük. Vaerlose’yi 14 ve Bears Academy’i 19 sayı farkla geçerken güçlü Bakken’e de 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. Son olarak kupa maçında konuk oldukları Copenhangen’i de ancak 9 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Evet Holbaek ligin en zayıf halkası ve Randers da 2. sırada yer alıyor, yani doğal olarak misafir takım net olarak maçın favorisi. Ancak ne onlar son maçlarında böyle farklarla dominant sonuçlar alabildiler ne de Holbaek kaybederken bile son dönemde böyle yüksek farklar yedi. Aksine dirençlerinin arttığını görebiliyoruz. Dolayısıyla bu maç için belirlenen hadikapın yüksek olduğunu, ev sahibinin kaybederken bu kadar fark yemeyeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+24.5) – 1.61
intobet Oranı: MS 1 (+24.5) – 1.86
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …