Anasayfa / Dallas Mavericks / Houston Rockets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 01.04.24

Houston Rockets – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 01.04.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Pazartesi günü saat 02:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Rockets son dönemin istim üstündeki takımlarından birisi! Tam 11 maçtır kazanıyorlar! Evlerindeki serilerinin de 5 galibiyet olduğunu belirtelim. Son olarak alt sıra ekiplerinden Portland’ı 18 sayı farkla çok rahat geçmişlerdi. 30 Mart’taki sınavlarında ise konuk oldukları bir diğer alt sıra ekibi Jazz karşısında zorlanmışlar ama sürprize izin vermeden 1 sayı ile de olsa kazanmayı bilmişlerdi. Milli oyuncumuz Alperen dışında eksikleri yok.

Dallas da rakibi gibi formda bir ekip, 6 maçtır kazanıyorlar ve bu sayde de 44 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada, play-off potasında yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda da 4 maçtır kaybetmediklerini görebiliriz. Son olarak 30 Mart’ta konuk oldukları Kings karşısında beklenenden fazla zorlanmışlar ama 4 sayı farkla da olsa kazanarak sürprize izin vermemişlerdi. Green’den yine faydalanamayacaklar, başka eksikleri yok.

Misafir takımın elinde hem Doncic hem de Irving olduğu için kağıt üstünde bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Rockets’ın da tam 11 maçtır kaybetmediği bir gerçek. Bu maçta da kendi sahalarında kolay lokma olmayacaklarını düşünüyorum. VanVleet ve Green liderliğinde direneceklerini, rakiplerini maç sonuna kadar zorlayacaklarını ve kaybetseler de handikapı koruyabileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …