Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 10.09.20

Houston Rockets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 10.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serinin 4. maçında Houston Rockets, Perşembe’yi Cumaya bağlayan gece Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa Los Angeles Lakers galibiyetine 1.35 oran verirken bets10 1.45 oran vermiş.

Houston Rockets’ın ilk maçtan sonra mağlubiyetler alacağı biraz fazla açıktı. Çünkü Lakers ilk tur eşleşmesinde de böyle olaylar yaşamıştı. Bu maçta maç yasağı alan Daniel House gibi rol oyuncusunun oynamamasından da etkilendiklerini söyleyebiliriz. Maçın son çeyreğine eşit girseler de LeBron’u ve Rajon Rondo’yu savunamadılar ve tecrübelerine yenik düştüler. Fizik problemi de canlarını sıkmaya devam ediyor. 

Los Angeles Lakers’a adeta bir piyango vurdu. Rajon Rondo sakatlıktan dönmesiyle birlikte takımı adeta başka bir seviyeye çıkardı. Son 2 maçta 9’ar asist yapan oyuncu takımını çok iyi beslemeyi biliyor. Kimya sıkıntısı da çekmiyorlar ve yarı sahayı hızlı koşan Houston’ı pas oyunu ve penetre üzerinden yormayı başarıyorlar. Son 2 maçta bu şekilde başarılı oldular ve seride 2-1 öne geçtiler.

Houston Rockets son iki maçta da iyi bir direnç sergilemeyi başardı. Fakat bu fizik sorunu Lakers gibi bir takım karşısında çok büyük bir problem olmaya başladı. Son çeyreğe kadar oyunu götürmeyi başarıyorlar fakat kritik anlarda hem şutu kullanacak oyuncu sayısı azalıyor hem de savunma sıkıntısı onları aşağı çekiyor. Lakers iyi görüntü veriyor. Bu seriyi atlama ihtimalleri çok yüksek. Ben bir kez daha galibiyetlerini tercih edeceğim. 

Eksikler:

Houston: Daniel House
LA Lakers:

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.45Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 20.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seride 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj yakalayan …