Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 26.12.2018

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 26.12.2018

Houston Rockets evinde Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Maç için iddaa ev sahibi aleyhine -1,5 sayılık handikap belirleyip toplam sayı limitini 220,5 olarak açıklamış. Bets10 ise ev sahibi aleyhine -2,5 sayılık handikap belirleyip toplam sayı barajını 221,5 olarak tespit etmiş.

Houston Rockets evinde oynadığı son maçta Chris Paul’den yoksun olmasına rağmen San Antonio Spurs’u 108-101 mağlup etti. Akıcı bir oyun oynamasalar da James Harden’in birebirler üzerinden ürettiği sayılar ve asistlerle etkili olmayı tercih ediyorlar. Son olarak serbest oyuncu pazarından Austin Rivers ile imzaladılar. Lig genelinde en çok üç sayılık atış kullanıp en düşük tempoda oynayan ekiplerin başında geliyorlar.

Oklahoma City Thunder ise bu sezon yaptığı takviyelerle batı konferansında liderlik mücadelesi veriyor. Paul George iki sezon önceki sakatlığının izlerini tamamen üzerinden atmış olarak tam bir all-star performansı çiziyor. Russell Westbrook ise geçen 2 sezonun aksine takım arkadaşlarını oyuna daha çok dahil ediyor. Buna rağmen takımın en büyük problemi Paul George dışında istikrarlı bir dış atıcılarının olmaması.

Houston Rockets ile Oklahoma City Thunder bu sezon ikinci kez oynayacaklar. İlk maçı kendi evinde 98-80 ile kazana Oklahoma olmuştu. NBA genelinde takım olarak en verimli savunmayı yapan ekiplerin başında yer alan OKC son maçlarda bu görüntüsünden biraz olsun uzaklaştı. Houston Rockets ise Chris Paul’un ilerleyen yaşı ve yaşadığı sakatlıklara rağmen James Harden’ın omuzlarında play-off mücadelesini sürdürüyor.

İki takımın yaptığı ilk maçta toplam 178 sayı çıkmıştı. Maçtan beklentim evinde düşük tempoda oynayan ve birebirler üzerinden sayı üretmeyi tercih eden Rockets ile Thunder’ın 221,5 sayılık limiti aşamayacakları yönünde.

Tahmin: Alt limit:220,5 oran:1.70 iddaa

Tahmin: Alt limit:221,5 oran:1.92 bets10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …