Anasayfa / NBA / Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (3) 03.09.20

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini (3) 03.09.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 7. maça uzayan bir başka seriyle karşınızdayız. Houston Rockets, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Oklahoma City Thunder ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için Houston galibiyetine 1.30 oran, bets10 ise 1.42 oran vermiş.

Houston Rockets seride kaybettiği 3 maçı da akıl almaz bir şekilde kaybetti. Seriyi 4-0 bitirmeleri işten bile değildi. İlk mağlubiyette uzatmaya giden maçta 5 dakikada sadece 3 sayı atarak kaybettiler. Diğer iki maçta da akıl almaz top kayıplarıyla maçı elden kaçırdılar. Son maçta onları bitiren isim ise 7 top kaybı yapan Russell Westbrook’tu. Jeff Green, Austin Rivers ve Ben McLemore gibi isimlerden de toplam 3 sayı gelince maçı kaybettiler.

Oklahoma City Thunder açık bir şekilde Houston’a karşı güçsüz kalıyor. Fakat Houston onlara maçı hediye ediyor bir şekilde. Kısaların istikrarsız olmaları onları etkiliyor fakat bu maç kaptan Chris Paul 28 sayıyla gemisini kurtarmayı başardı. Schröder ve Shai de hiç yoktan çift hanelere çıkmayı başarmıştı. Savunmada Harden’ı savunamamaya da devam ediyorlar. Dort’u karşısına koysalar da kalitesi yetmiyor. 

Serinin 7. maçında sizlerle birlikteyiz. Serinin başında daha güçlü olduğunu düşündüğüm taraf Oklahoma olsa da ilk maçtaki görüntüleriyle fikirlerim değişmişti. Houston kazandığı 3 maçta toplam 62 sayı fark atarken Oklahoma 19 sayı fark atabildi. Ben bu maçta daha mobil olan Houston tarafını yine önde görüyorum. Westbrook olumlu katkı yaptığı sürece bu kritik maçı kaybetme ihtimalleri oldukça düşük. Kazanarak yollarına devam edeceklerini düşünüyorum.

Eksikler: 

Houston:
Oklahoma:

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (3) İddaa Tahmini 19.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Batı konferansını 1. ve 3. olarak bitiren iki …