Anasayfa / Golden State Warriors / Indiana Pacers – Golden State Warriors İddaa Tahmini 09.02.24

Indiana Pacers – Golden State Warriors İddaa Tahmini 09.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Indiana Pacers Cuma günü saat 03:00’da Batı ekibi Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 246.5 olarak açıklamışlar.

Pacers son 2 maçını üst üste kazandı, sakatlıktan dönen Haliburton’un onlar adına ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu da anlamış olduk böylecek. Diğer yandan sonuçlardan bağımsız olarak son 3 maçlarına baktığımızda iki maçta bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 255 ve 261 sayı üretilmişti o maçlarda! McDermott, Furkan, Joseph’den faydalanamayacaklar. Haliburton’un oynaması bekleniyor.

Warriors ise sezonun hayal kırıklığı yaratan Batı ekiplerinden birisi ama son 5 maçlarından 4 galibiyet çıkardıklarının ve formda olduklarının da altını çizelim. Son 3 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak özellikle hücumda etkili performanslara imza attıklarını görmüştük, sırasıyla 134 ve 127 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Chris Paul ve Payton dışında başka eksikleri bulunmuyor bu maç öncesinde. 

Pacers konferasındaki yerine bakılınca Warriors’dan daha iyi durumda olsa da kadro kaliteleri ve sahada oynanan basketbol anlamında aralarında bir denklik var desek yanlış olmaz. İki takım da son dönemde üst üste galibiyetler aldılar ve bu sonuçların temelinde ise verimli ve yüksek tempolu hücum performansları var. Bir tarafta Curry, Thompson, Wiggins diğer tararaf Haliburton, Siakam, Turner gibi silahlar varken kazananın 125 sayı ve kaybedenin 120 baremini geçmesi sürpriz olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (246.5) – 1.49
Rexbet Oranı: ÜST (246.5) – 1.67
Güven Endeksi: Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …