Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indiana Pacers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 03.02.24

Indiana Pacers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 03.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Indiana Pacers Cumartesi günü saat 03:30’da Batı ekibi Sacramento Kings ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.57 olarak belirlemiş. 

Pacers son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 27 galibiyette kaldı. Halen 6. sıradalar ve play-off potasında yer alıyorlar. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise hata yapmadıklarını gördük ki bu sekansta Sixers ile Suns gibi önemli rakipleri de devirmeyi başarmışlardı. 2 Şubat’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Knicks’e direnseler de 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. Haliburton, Mathurin, Smith, Turner’ın duurmları maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Kings cephesinde ise işler yolunda. Son maçlarında 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 27 galibiyete ulaşarak play-off yarışındaki konumlarını korudular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste kazandıktan sonra 1 Şubat’taki son deplasman maçlarında geçen sezonun finalisti Heat’e direnseler de 9 sayı farkla kaybetmişlerdi. Bu maçta Fox, Huerter, Sabonis, Barnes gibi önemli silahları kullanabilecekler, Vezenkov dışında eksikleri yok.

İki takım arasında ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Ancak Pacers’da çok fazla oyuncunun durumları (Haliburton, Mathurin, Smith, Turner) belirsiz ve bu isimlerden en az ikisinin oynamama ihtimali var deniyor. Kings’in deplasmanda da olsa Sabonis-Fox ikilisinin liderliğinde istediği galibiyeti alabileceğini düşünüyorum. Ancak ev sahibinin ne kadar direneceğini kestiremiyorum, bu nedenle de direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.44
intobet Oranı: MS 2 – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …