Anasayfa / İddaa Tahminleri / Indios de Mayaguez – Leones de Ponce İddaa Tahmini 22.05.24

Indios de Mayaguez – Leones de Ponce İddaa Tahmini 22.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Indios de Mayaguez Çarşamba günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Mayaguez son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar ve şuanda yüzde 63.2’lik galibiyet oranı ile 2. sırada yer alıyorlar grupta. Evlerindeki performanslarına bakınca ise işlerin daha da iyi durumda olduğunu biliyoruz, son 5 maçlarını kazandılar burada evlerinde. Son olarak San German’ı 19 Mayıs’da konuk etmişler ve 85-77 ile kazanmayı bilmişlerdi.

Ponce ise grubun zayıf ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 6 galibiyette kaldılar… Nitekim galibiyet yüzdelşeri de sadece 37.5 ve 6 takım arasında 5. sırada yer alıyorlar! Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son olarak güçlü rakiplerden Arecibo karşısında beklenmedik şekilde direnseler de sonunu getirememişler ve 4 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım son olarak 4 Mayıs’da Ponce’nin evinde karşılaşmışlar ve Mayaguez deplasmanda olmasına rağmen o maçta da kalitesini göstermiş, 66-76 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişti. Şimdi evlerinde olacaklar ve son dönemde de çok formdalar. Dolayısıyla vasat rakiperi karşısında taraftarları karşısında da hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Perkins, Pacheco, Matos, Doyle, Early gibi silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.63
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Capitanes de Arecibo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Capitanes de Arecibo Cuma günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …