Anasayfa / Fenerbahçe Beko / ING All-Star İddaa Tahminleri 19.01.20

ING All-Star İddaa Tahminleri 19.01.20

Sinan Erdem’de düzenlenecek 19 Ocak Cuma (bugün) saat 14:00’da başlayacak ING All-Star 2020 organizasyonunda Kırmızı Takım – Beyaz Takım maçının yanı sıra 3 sayı ve Smaç Yarışması’nı da keyifle takip edeceğiz. Ben de sizler için bu 3 karşılaşma/yarışma için favorilerini belirledim. Herkese bol şans.

All Star Game-2020 All Star Smaç Yarışmasını Kim Kazanır – Onuralp Bitim – 2.20 (İddaa) 

Pınar Karşıyaka‘nın genç yeteneği Onuralp Bitim‘in ne kadar atletik bir oyuncu olduğunu hepimiz biliyoruz ki bu yarışmayı 2018’de de kazandığını unutmayalım. Oynadığı her maçta açık alanda bir pozisyon yakalarsa bizlere spektaküler smaçlar izletti. Eminim daha önce Furkan ve Cedi’nin yaptığı gibi o da bu yarışma için güzel şovlar hazırlamıştır bizler için. Hem atletik özelliklerine hem de enerjisine güvenim tam. Bir de tabiki bu tarz yarışmalarda jurinin ister istemez Türk ve genç oyunculara gönlü kayıyor 😉 Ayrıca en güçlü rakibi Derrick Williams da sakatlığı nedeniyle yarışmadan çekilmişti.

All Star Game-2020 All Star 3 Sayı Yarışmasını Kim Kazanır – Melih Mahmutoğlu – 2.75 (İddaa)

Fenerbahçe Beko‘nun ve milli takımımızın keskin şutörü Melih Mahmutoğlu bu yarışmanın tam anlamıyla gediklisi. Bu yarışmayı 2016 ve 2017 yıllarında üst üste kazandıktan sonra 2018 yılında Heslip ve 2019 yılında takım arkadaşı Guduric’e kaptırmıştı. Bu kez de en büyük rakibinin Bandırma’nın şutörü Tyler Kalinoski olacağını düşünüyorum. Ama formda bir sezon geçiren Melih’in tecrübesi ve bu yarışmaya uygun şut mekaniğiyle bir adım önde olduğu görüşündeyim.

Kırmızı Takım (Shane Larkin) – Beyaz Takım (Nando De Colo): MS 1 – 1.73 (Bets10)

Bu sezon değişen formatla TBF tarafından belirlenen iki kaptan Larkin ile De Colo yine TBF tarafından belirlenen oyuncu havuzundan kendi kadrolarını canlı yayında seçerek oluşturdular. Kırmızı takım gerek kaptanı gerek koçunun Ergin Ataman olması ve gerekse kadro kalitesi olarak bir adım önde Beyaz takımında. Larkin’in ne kadar formda olduğunu düşündüğümüzde zaten büyük bir adımla önde olduklarını belirtebilirz. Diğer taraftan Kırmızı takım Auguste ve Sertaç ile Fransız kule Fall’u da yavaşlatabilecek silahlara sahip. McKissic ve Harrison ikilisine Beyaz takımın cevap veremeyeceğini düşünüyorum. Bir de Kırmızı takımın elinde bireysel yetenekleri üst düzeyde ve tam da bu maçlara uygun iki müthiş skorer var; Andrews ve Goodwin. Özetle koç Ataman ve Larkin’in bu maçta da ağırlıklarını koyarak yetenekli takım arkadalarını da işin içine sokup kazanmalarını bekliyorum.Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Virtus Bologna – Cantu İddaa Tahmini 27.09.20

İtalya LegaBasket Serie A açılış maçında Virtus Bologna Pazar saat 20:00’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa …