Anasayfa / Arjantin Ligi / Instituto de Cordoba – Quimsa İddaa Tahmini 08.06.22

Instituto de Cordoba – Quimsa İddaa Tahmini 08.06.22

Arjantin Ligi final serisi ilk maçında Institudo de Cordoba Çarşamba günü saat 03:00’da Quimsa ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.59 olarak belirlemiş.

Normal sezonu 3. sırada bitiren Cordoba seride güçlü rakibine karşı iyi bir direnç ortaya koyuyor şuana kadar. Evlerinde son nefeste 1 sayı ile kaybettikten sonra deplasmanda ise 84-91 gibi net bir skorla kazanmayı ve seriye eşitlik getirmeyi başarmışlardı. O son maçta Cuello 30 sayı, 4 ribaund ile yıldızlaşırken, Romano 16 sayı, 11 ribaund ile ona eşlik eden isim olmuştu. Savunmada zorlanmış olsalar da bu iki ismin liderliğinde hücum performansı ile kazanmışlardı. 

Normal sezonu lider olarak tamamlayan Quimsa ise seride beklenenden fazla zorlandı şuana kadar. İlk maçta evlerinde ecel terleri döktükten sonra son nefeste 1 farkla kazanabilmişlerdi. İkinci maçta ise saha avantajlarını hiç kullanamamışlar, savunmada sınıfta kalarak 84-91 ile kaybetmişlerdi. O maçta Anderson 17 sayı, 8 ribaund, Baralle 14 sayı, 4 ribaund ve Cosolito ile Thomas ise 12’şer sayıyla ayakta kalan başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var, Quimsa daha geniş ve kaliteli bir kadroya sahip ama gel gelelim Cordoba’nın direncinin de çok yüksek olduğunu gördük, seriye yüksek perdeden başlayan taraf onlar oldular. Seriye deplasmanda kazanarak eşitlik getiren Cordoba’nın bu maçta kendi sahasında ilk maçtaki mağlubiyetin telafisini yapacağını, Cuello ve Romano liderliğinde galibiyete ulaşarak seride öne geceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Gine – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 03.07.22

Fildişi’nde düzenlenen fanusta oynanacak 2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri C grubu 6. maç gününde …