Anasayfa / Hazırlık Maçları / İtalya – Slovenya İddaa Tahmini 25.06.22

İtalya – Slovenya İddaa Tahmini 25.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cumartesi saat 21:30’da Slovenya ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibi lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

İtalya çiçeği burnunda koçu Pozzecco yönetiminde ilk maçına çıkacak. Dünya Kupası elemelerinde ise yer aldıkları H grubunda ilk 3 maçtan 2 tanesini kazanarak Rusya’nın ihraç edilmesiyle beraber üst turu garantilemiş oldular. Dolayısıyla 4 Temmuz’da Hollanda ile sadece sıralamadaki yerlerii belirlemek için karşılaşacaklar. İlk 3 maçta öne çıkan isimler Mannion (19.5), Della Valle (17.5) ve M.Vitali (15.3) olmuşlardı. Mannion dışındaki diğer 2 isim yine kadrodalar ve nlarla beraber Polonara, Spissu, Flaccadori ve Tonut da takımın diğer etkili isimleri konumundalar. Datome, Fontecchio ve Melli gibi önemli isimler kadroda yoklar. 

Slovenya ise elemelerde C grubunda mücadele ediyor ve ilk 4 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Dolayısıyla kalan maçlarda kritik mücadeleler verecekler, kalan 2 maçlarından birini kazanırlarsa ikinci turu garantilemiş olacaklar. Elemelerde şuana kadar öne çıkan isimler Prepelic (22.0), Blazic (17.3) ve Z.Dragic (16.0) olmuşlardı. Ancak bu maça ve elemelerinin kalanında yıldızlarla beraber ideal kadroyla çıkacaklar. Hem Doncic hem de G.Dragic kadroda olacaklar, ayrıca devşirme uzunları Tobey de maça çıkması beklenen isimlerden. Blazic ve Z.Dragic yine kadroda olacakken, Prepelic ise sakatlığı nedeniyke forma giyemeyecek.

İtalya son birkaç yılda yeniden yapılanmaya çalışan bir milli takıma sahip. Genç oyuncularla beraber tecrübeli isimleri harmanlamaya çalışıyorlar ama Datome, Fontecchio, Melli gibi isimlerden faydalanamayacakları bu maçta Dragic kardeşker ve Doncic liderliğinde Slovenya karşısında hiç şansları olmayacağını düşünüyorum. Tobey’nin de gelmesiyle pota altında da daha güçlü konuma gelen, tam kadro Slovenya’nın deplasmanda da olsa hata yapmayacağını ve handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya – Litvanya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Salı günü saat 20:30’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine …